Szybki Czwartek - 28.05.2015

Lp Nazwisko Imię Nazwa Klubu Kategoria wiekowa 08
28.05.2015
Kategoria wiekowa 30 lat plus
1 Tomkiewicz  Jacek V-MAX Mińsk Maz 30+ 14
2 Weryk Marcin Cisie 30+ 8
3 Sierhej Janusz V-MAX Mińsk Maz 30+ 2
4 Rowiński Zbigniew KK Cyklon Sulejówek 30+ 1
5 Krajewski Mariusz V-MAX Mińsk Maz 30+ 0
6 Zając Andrzej Mińsk Mazowiecki 30+ 0
7 Potylicki Zbigniew KK Cyklon Sulejówek 30+ wycofany
Kategoria wiekowa 17-29 lat
1 Mikulski Mateusz V-MAX Mińsk Maz 17-29 45
2 Szulim Maciej KK Cyklon Sulejówek 17-29 19
3 Czubrzyński Piotr   17-29 15
4 Stoń Mirosław GSK Horyzont Garwolin 17-29 14
5 Zaręba  Kamil GSK Horyzont Garwolin 17-29 10
6 Wawryszuk Patryk Mińska Grupa Rowerowa 17-29 10
7 Borucki Kamil Mińsk Mazowiecki 17-29 5
Kategoria wiekowa 14-16 lat
1 Gębarski  Miłosz V-MAX Mińsk Maz 14-16 10
2 Soszka Jakub V-MAX Mińsk Maz 14-16 7
3 Nowak Przemek V-MAX Mińsk Maz 14-16 0
4 Gniado Patryk Szkółka Kolarska Halinów 14-16 0
5 Bartnicki Jacek Szkółka Kolarska Huta 14-16 0
6 Sierhej Zuzanna V-MAX Mińsk Maz 14-16 0

 

WYNIKI SZYBKICH CZWARTKÓW - KLASYFIKACJA GENERALNA
Lp Nazwisko Imię Nazwa Klubu Kategoria wiekowa Klasyfikacja generalna Ilość startów
Kategoria wiekowa 30 lat plus
1 Tomkiewicz  Jacek V-MAX Mińsk Maz 30+ 143 7
2 Weryk Marcin Cisie 30+ 71 6
3 Sierhej Janusz V-MAX Mińsk Maz 30+ 17 6
4 Krajewski Mariusz V-MAX Mińsk Maz 30+ 9 7
  Sabak  Rafał V-MAX Mińsk Maz 30+ 116 4
  Potylicki Zbigniew KK Cyklon Sulejówek 30+ 6 3
  Janisiewicz  Tomasz GSK Horyzont Garwolin 30+ 0 3
  Zając Andrzej Mińsk Mazowiecki 30+ 0 2
  Lirski Marcin KK Cyklon Sulejówek 30+ 15 1
  Wiski  Paweł Cyklon Service 30+ 10 1
  Kunka Sławek V-MAX Mińsk Maz 30+ 7 1
  Rowiński Zbigniew KK Cyklon Sulejówek 30+ 1 1
  Polak Andrzej Mińsk Mazowiecki 30+ 0 1
  Skolimowski Adam KK Cyklon Sulejówek 30+ 0 1
  Luba  Artur V-MAX Mińsk Maz 30+ 0 1
  Błoński Wojtek STC Sokołów 30+ 0 1
Kategoria wiekowa 17-29 lat
1 Mikulski Mateusz V-MAX Mińsk Maz 17-29 248 6
2 Murasicki Dominik V-MAX Mińsk Maz 17-29 130 7
3 Kościesza Emil V-MAX Mińsk Maz 17-29 19 7
  Zaręba  Kamil GSK Horyzont Garwolin 17-29 80 5
  Szulim Maciej KK Cyklon Sulejówek 17-29 55 5
  Wawryszuk Patryk Mińska Grupa Rowerowa 17-29 44 5
  Stoń Mirosław GSK Horyzont Garwolin 17-29 67 4
  Pałdyna Karol V-MAX Mińsk Maz 17-29 16 4
  Danielak Łukasz P TSR Ashima Wieruszów 17-29 62 3
  Bartnicki Michał Mińska Grupa Rowerowa 17-29 1 3
  Markowski Wojciech GSK Horyzont Garwolin 17-29 25 1
  Staniszewski Aleksander Super Drob Bike Team 17-29 23 1
  Czubrzyński Piotr   17-29 15 1
  Łyjak Łukasz KK Cyklon Sulejówek 17-29 10 1
  Borucki Kamil Mińsk Mazowiecki 17-29 5 1
  Łaziuk Piotr V-MAX Mińsk Maz 17-29 0 1
Kategoria wiekowa 14-16 lat
1 Soszka Jakub V-MAX Mińsk Maz 14-16 44 7
  Nowak Przemek V-MAX Mińsk Maz 14-16 0 7
  Gniado Patryk Szkółka Kolarska Halinów 14-16 0 7
  Bartnicki Jacek Szkółka Kolarska Huta 14-16 0 7
  Sierhej Zuzanna V-MAX Mińsk Maz 14-16 0 4
  Wiercioch Iza V-MAX Mińsk Maz 14-16 0 4
  Gębarski  Miłosz V-MAX Mińsk Maz 14-16 10 3
  Wójcik Kamil V-MAX Mińsk Maz 14-16 0 3
  Nowak  Ewelina V-MAX Mińsk Maz 14-16 0 1

Jacek Tomkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
604-631-851



Lubią nas:

Sponsorzy

 
 
 

Informacje

Polityka prywatności
Fanpage
Kontakt: 604-631-851
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.