Szybki Czwartek - 21.07.2016

Lp Nazwisko Imię Nazwa Klubu 07
21.07.2016
Kategoria wiekowa 30 lat plus
1 Sabak  Rafał V-MAX Mińsk Maz 18
2 Tomkiewicz  Jacek V-MAX Mińsk Maz 7
3 Chmielewska Magda WKK 3
4 Potylicki Zbigniew KK Cyklon Sulejówek 2
5 Polak Andrzej V-MAX Mińsk Maz 1
Kategoria wiekowa 16-29 lat
1 Chmielewski Maciej WKK 40
2 Błoński Maksymilian V-MAX Mińsk Maz 29
3 Mikulski Mateusz V-MAX Mińsk Maz 21
  Kościesza Emil V-MAX Mińsk Maz wycofany
  Gębarski  Miłosz V-MAX Mińsk Maz wycofany
  Nowak Przemek V-MAX Mińsk Maz wycofany
  Radomińska Ola V-MAX Mińsk Maz wycofany
  Wiercioch Iza V-MAX Mińsk Maz wycofany
  Nowak  Ewelina V-MAX Mińsk Maz wycofany

 

WYNIKI SZYBKICH CZWARTKÓW - KLASYFIKACJA GENERALNA PO 7-u EDYCJACH
Lp Nazwisko Imię Nazwa Klubu Klasyfikacja generalna Ilość startów
Kategoria wiekowa 30 lat plus
1 Wiski  Paweł Mińsk Mazowiecki 95 5
2 Tomkiewicz  Jacek V-MAX Mińsk Maz 94 6
3 Sabak  Rafał V-MAX Mińsk Maz 71 4
4 Wojtkowski Tomasz WESO=LUCKY TEAM 29 1
5 Górak Rafał TTS Józefów 25 1
5 Skolimowski Adam KK Cyklon Sulejówek 25 1
6 Błoński Tomasz Wesoła 22 1
7 Błoński Tomasz WESO=LUCKY TEAM 15 1
8 Chmielewska Magda WKK 8 3
9 Polak Andrzej V-MAX Mińsk Maz 6 6
10 Potylicki Zbigniew KK Cyklon Sulejówek 5 4
11 Janisiewicz  Tomasz GSK Horyzont Garwolin 1 1
  Sierhej Janusz V-MAX Mińsk Maz 0 5
  Krajewski Mariusz V-MAX Mińsk Maz 0 4
  Jaworski Kamil V-MAX Mińsk Maz 0 3
  Jończyk Erwin Sulejówek 0 1
Kategoria wiekowa 16-29 lat
1 Soszka Jakub V-MAX Mińsk Maz 182 5
2 Chmielewski Maciej WKK 95 3
3 Kościesza Emil V-MAX Mińsk Maz 79 7
4 Błoński Maksymilian V-MAX Mińsk Maz 77 4
5 Gębarski  Miłosz V-MAX Mińsk Maz 32 5
6 Chmielewski Robert WKK 32 2
7 Danielak Łukasz KK Cyklon Sulejówek 23 1
8 Mikulski Mateusz V-MAX Mińsk Maz 21 2
9 Wawryszuk Patryk Mińska Grupa Rowerowa 14 4
10 Nowak Przemek V-MAX Mińsk Maz 13 6
11 Szulim Maciej KK Cyklon Sulejówek 5 1
12 Bartnicki Michał Mińska Grupa Rowerowa 3 2
  Radomińska Ola V-MAX Mińsk Maz 0 6
  Wiercioch Iza V-MAX Mińsk Maz 0 6
  Sierhej Zuzanna V-MAX Mińsk Maz 0 5
  Wójcik Kamil V-MAX Mińsk Maz 0 4
  Piekarski Szymon V-MAX Mińsk Maz 0 4
  Nowak  Ewelina V-MAX Mińsk Maz 0 3
  Szczepański Mateusz V-MAX Mińsk Maz 0 3
  Tylkowska Ola V-MAX Mińsk Maz 0 3
  Bodziony Kamil Mińska Grupa Rowerowa 0 1
  Bartoń Marek Mińsk Mazowiecki 0 1
  Siemiński Szymon V-MAX Mińsk Maz 0 1
  Murasicki Dominik V-MAX Mińsk Maz 0 1
  Gańko  Antek COPERNICUS ? 1

Jacek Tomkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
604-631-851



Lubią nas:

Sponsorzy

 
 
 

Informacje

Polityka prywatności
Fanpage
Kontakt: 604-631-851
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
K2 Simple Slider