Szybki Czwartek - 21.05.2015

Lp Nazwisko Imię Nazwa Klubu Kategoria wiekowa 07
21.05.2015
Kategoria wiekowa 30 lat plus
1 Tomkiewicz  Jacek V-MAX Mińsk Maz 30+ 28
2 Weryk Marcin Cisie 30+ 22
3 Krajewski Mariusz V-MAX Mińsk Maz 30+ 2
4 Janisiewicz  Tomasz GSK Horyzont Garwolin 30+ 0
Kategoria wiekowa 17-29 lat
1 Mikulski Mateusz V-MAX Mińsk Maz 17-29 39
2 Murasicki Dominik V-MAX Mińsk Maz 17-29 38
3 Pałdyna Karol V-MAX Mińsk Maz 17-29 9
4 Kościesza Emil V-MAX Mińsk Maz 17-29 4
5 Zaręba  Kamil GSK Horyzont Garwolin 17-29 3
6 Bartnicki Michał Mińska Grupa Rowerowa 17-29 1
Kategoria wiekowa 14-16 lat
1 Soszka Jakub V-MAX Mińsk Maz 14-16 11
  Nowak Przemek V-MAX Mińsk Maz 14-16 0
  Gniado Patryk Szkółka Kolarska Halinów 14-16 0
  Nowak  Ewelina V-MAX Mińsk Maz 14-16 0
  Bartnicki Jacek Szkółka Kolarska Huta 14-16 wycofany

 

WYNIKI SZYBKICH CZWARTKÓW - KLASYFIKACJA GENERALNA
Lp Nazwisko Imię Nazwa Klubu Kategoria wiekowa Klasyfikacja generalna Ilość startów
Kategoria wiekowa 30 lat plus
1 Tomkiewicz  Jacek V-MAX Mińsk Maz 30+ 129 6
2 Krajewski Mariusz V-MAX Mińsk Maz 30+ 9 6
  Weryk Marcin Cisie 30+ 63 5
  Sierhej Janusz V-MAX Mińsk Maz 30+ 15 5
  Sabak  Rafał V-MAX Mińsk Maz 30+ 116 4
  Janisiewicz  Tomasz GSK Horyzont Garwolin 30+ 0 3
  Potylicki Zbigniew KK Cyklon Sulejówek 30+ 6 2
  Lirski Marcin KK Cyklon Sulejówek 30+ 15 1
  Wiski  Paweł Cyklon Service 30+ 10 1
  Kunka Sławek V-MAX Mińsk Maz 30+ 7 1
  Zając Andrzej Mińsk Mazowiecki 30+ 0 1
  Polak Andrzej Mińsk Mazowiecki 30+ 0 1
  Skolimowski Adam KK Cyklon Sulejówek 30+ 0 1
  Luba  Artur V-MAX Mińsk Maz 30+ 0 1
  Błoński Wojtek STC Sokołów 30+ 0 1
Kategoria wiekowa 17-29 lat
1 Murasicki Dominik V-MAX Mińsk Maz 17-29 130 7
2 Kościesza Emil V-MAX Mińsk Maz 17-29 19 7
  Mikulski Mateusz V-MAX Mińsk Maz 17-29 203 5
  Zaręba  Kamil GSK Horyzont Garwolin 17-29 70 4
  Wawryszuk Patryk Mińska Grupa Rowerowa 17-29 34 4
  Szulim Maciej KK Cyklon Sulejówek 17-29 36 4
  Pałdyna Karol V-MAX Mińsk Maz 17-29 16 4
  Danielak Łukasz P TSR Ashima Wieruszów 17-29 62 3
  Stoń Mirosław GSK Horyzont Garwolin 17-29 53 3
  Bartnicki Michał Mińska Grupa Rowerowa 17-29 1 3
  Markowski Wojciech GSK Horyzont Garwolin 17-29 25 1
  Staniszewski Aleksander Super Drob Bike Team 17-29 23 1
  Łyjak Łukasz KK Cyklon Sulejówek 17-29 10 1
  Łaziuk Piotr V-MAX Mińsk Maz 17-29 0 1
Kategoria wiekowa 14-16 lat
1 Soszka Jakub V-MAX Mińsk Maz 14-16 37 6
2 Nowak Przemek V-MAX Mińsk Maz 14-16 0 6
3 Gniado Patryk Szkółka Kolarska Halinów 14-16 0 6
4 Bartnicki Jacek Szkółka Kolarska Huta 14-16 0 6
  Wiercioch Iza V-MAX Mińsk Maz 14-16 0 4
  Wójcik Kamil V-MAX Mińsk Maz 14-16 0 3
  Sierhej Zuzanna V-MAX Mińsk Maz 14-16 0 3
  Gębarski  Miłosz V-MAX Mińsk Maz 14-16 0 2
  Nowak  Ewelina V-MAX Mińsk Maz 14-16 0 1

Jacek Tomkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
604-631-851



Lubią nas:

Sponsorzy

 
 
 

Informacje

Polityka prywatności
Fanpage
Kontakt: 604-631-851
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
K2 Simple Slider