Szybki Czwartek - 19.05.2016

Lp Nazwisko Imię Nazwa Klubu 04
19.05.2016
Kategoria wiekowa 30 lat plus
1 Wiski  Paweł Mińsk Mazowiecki 25
2 Błoński Tomasz Wesoła 22
3 Tomkiewicz  Jacek V-MAX Mińsk Maz 1
  Krajewski Mariusz V-MAX Mińsk Maz 0
  Sierhej Janusz V-MAX Mińsk Maz 0
  Polak Andrzej V-MAX Mińsk Maz 0
  Jaworski Kamil Jakubów 0
  Potylicki Zbigniew KK Cyklon Sulejówek 0
Kategoria wiekowa 16-29 lat
1 Soszka Jakub V-MAX Mińsk Maz 45
2 Błoński Maksymilian V-MAX Mińsk Maz 28
3 Kościesza Emil V-MAX Mińsk Maz 15
4 Wawryszuk Patryk Mińska Grupa Rowerowa 6
5 Szulim Maciej KK Cyklon Sulejówek 5
6 Bartnicki Michał Mińska Grupa Rowerowa 1
  Radomińska Ola V-MAX Mińsk Maz 0
  Wiercioch Iza V-MAX Mińsk Maz 0
  Wójcik Kamil V-MAX Mińsk Maz 0
  Sierhej Zuzanna V-MAX Mińsk Maz 0

 

WYNIKI SZYBKICH CZWARTKÓW - KLASYFIKACJA GENERALNA PO 4 EDYCJACH
Lp Nazwisko Imię Nazwa Klubu Klasyfikacja generalna Ilość startów
Kategoria wiekowa 30 lat plus
1 Wiski  Paweł Mińsk Mazowiecki 63 4
2 Tomkiewicz  Jacek V-MAX Mińsk Maz 43 3
3 Sabak  Rafał V-MAX Mińsk Maz 36 2
4 Górak Rafał TTS Józefów 25 1
4 Skolimowski Adam KK Cyklon Sulejówek 25 1
5 Błoński Tomasz Wesoła 22 1
  Krajewski Mariusz V-MAX Mińsk Maz 0 4
  Sierhej Janusz V-MAX Mińsk Maz 0 4
  Polak Andrzej V-MAX Mińsk Maz 0 3
  Jaworski Kamil Jakubów 0 2
  Potylicki Zbigniew KK Cyklon Sulejówek 0 1
  Janisiewicz  Tomasz GSK Horyzont Garwolin 0 1
Kategoria wiekowa 16-29 lat
1 Soszka Jakub V-MAX Mińsk Maz 101 3
2 Błoński Maksymilian V-MAX Mińsk Maz 48 2
2 Kościesza Emil V-MAX Mińsk Maz 48 4
3 Gębarski  Miłosz V-MAX Mińsk Maz 32 3
3 Chmielewski Robert WKK 32 2
4 Chmielewski Maciej WKK 25 1
5 Danielak Łukasz KK Cyklon Sulejówek 23 1
6 Wawryszuk Patryk Mińska Grupa Rowerowa 6 2
7 Szulim Maciej KK Cyklon Sulejówek 5 1
7 Chmielewska Magda WKK 5 2
8 Bartnicki Michał Mińska Grupa Rowerowa 3 2
  Radomińska Ola V-MAX Mińsk Maz 0 3
  Wiercioch Iza V-MAX Mińsk Maz 0 3
  Wójcik Kamil V-MAX Mińsk Maz 0 3
  Sierhej Zuzanna V-MAX Mińsk Maz 0 3
  Nowak Przemek V-MAX Mińsk Maz 0 3
  Szczepański Mateusz V-MAX Mińsk Maz 0 2
  Piekarski Szymon V-MAX Mińsk Maz 0 2
  Tylkowska Ola V-MAX Mińsk Maz 0 2
  Bodziony Kamil Mińska Grupa Rowerowa 0 1
  Bartoń Marek Mińsk Mazowiecki 0 1
  Siemiński Szymon V-MAX Mińsk Maz 0 1
  Nowak  Ewelina V-MAX Mińsk Maz 0 1
  Murasicki Dominik V-MAX Mińsk Maz 0 1
  Mikulski Mateusz V-MAX Mińsk Maz 0 1
  Gańko  Antek COPERNICUS ? 1

Jacek Tomkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
604-631-851



Lubią nas:

Sponsorzy

 
 
 

Informacje

Polityka prywatności
Fanpage
Kontakt: 604-631-851
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
K2 Simple Slider