Szybki Czwartek - 16.07.2015

Lp Nazwisko Imię Nazwa Klubu Kategoria wiekowa 11
16.07.2015
Kategoria wiekowa 30 lat plus
1 Tomkiewicz  Jacek V-MAX Mińsk Maz 30+ 37
2 Sabak  Rafał V-MAX Mińsk Maz 30+ 29
3 Potylicki Zbigniew KK Cyklon Sulejówek 30+ 8
4 Krajewski Mariusz V-MAX Mińsk Maz 30+ 2
5 Zając Andrzej Mińsk Mazowiecki 30+ 0
Kategoria wiekowa 17-29 lat
1 Kościesza Emil V-MAX Mińsk Maz 17-29 30
2 Szulim Maciej KK Cyklon Sulejówek 17-29 22
3 Jaworski Kamil Jakubów 17-29 3
Kategoria wiekowa 14-16 lat
1 Gębarski  Miłosz V-MAX Mińsk Maz 14-16 15
  Bartnicki Jacek Szkółka Kolarska Huta 14-16 0
  Wójcik Kamil V-MAX Mińsk Maz 14-16 0
  Soszka Jakub V-MAX Mińsk Maz 14-16 wycofany
  Nowak Przemek V-MAX Mińsk Maz 14-16 wycofany
  Wiercioch Iza V-MAX Mińsk Maz 14-16 wycofany

 

WYNIKI SZYBKICH CZWARTKÓW - KLASYFIKACJA GENERALNA PO 11-u EDYCJACH
Lp Nazwisko Imię Nazwa Klubu Kategoria wiekowa Klasyfikacja generalna Ilość startów
Kategoria wiekowa 30 lat plus
1 Tomkiewicz  Jacek V-MAX Mińsk Maz 30+ 174 9
2 Sabak  Rafał V-MAX Mińsk Maz 30+ 160 7
3 Weryk Marcin Cisie 30+ 78 7
4 Sierhej Janusz V-MAX Mińsk Maz 30+ 17 7
5 Krajewski Mariusz V-MAX Mińsk Maz 30+ 13 9
  Potylicki Zbigniew KK Cyklon Sulejówek 30+ 14 5
  Zając Andrzej Mińsk Mazowiecki 30+ 0 4
  Janisiewicz  Tomasz GSK Horyzont Garwolin 30+ 0 3
  Wiski  Paweł Cyklon Service 30+ 15 2
  Lirski Marcin KK Cyklon Sulejówek 30+ 15 2
  Bartnicki Jacek Stojadła 30+ 0 2
  Rosochacki Robert KK Cyklon Sulejówek 30+ 9 1
  Kunka Sławek V-MAX Mińsk Maz 30+ 7 1
  Rowiński Zbigniew KK Cyklon Sulejówek 30+ 1 1
  Polak Andrzej Mińsk Mazowiecki 30+ 0 1
  Skolimowski Adam KK Cyklon Sulejówek 30+ 0 1
  Luba  Artur V-MAX Mińsk Maz 30+ 0 1
  Błoński Wojtek STC Sokołów 30+ 0 1
Kategoria wiekowa 17-29 lat
1 Mikulski Mateusz V-MAX Mińsk Maz 17-29 249 8
2 Murasicki Dominik V-MAX Mińsk Maz 17-29 130 8
3 Szulim Maciej KK Cyklon Sulejówek 17-29 108 8
4 Stoń Mirosław GSK Horyzont Garwolin 17-29 100 6
5 Kościesza Emil V-MAX Mińsk Maz 17-29 60 10
6 Wawryszuk Patryk Mińska Grupa Rowerowa 17-29 50 6
  Zaręba  Kamil GSK Horyzont Garwolin 17-29 80 5
  Bartnicki Michał Mińska Grupa Rowerowa 17-29 3 5
  Danielak Łukasz P TSR Ashima Wieruszów 17-29 78 4
  Pałdyna Karol V-MAX Mińsk Maz 17-29 16 4
  Jaworski Kamil Jakubów 17-29 3 3
  Łyjak Łukasz KK Cyklon Sulejówek 17-29 33 2
  Markowski Wojciech GSK Horyzont Garwolin 17-29 25 1
  Staniszewski Aleksander Super Drob Bike Team 17-29 23 1
  Czubrzyński Piotr   17-29 15 1
  Borucki Kamil Mińsk Mazowiecki 17-29 5 1
  Komoda  Jędrek Mińsk Mazowiecki 17-29 0 1
  Łaziuk Piotr V-MAX Mińsk Maz 17-29 0 1
Kategoria wiekowa 14-16 lat
1 Soszka Jakub V-MAX Mińsk Maz 14-16 48 10
  Bartnicki Jacek Szkółka Kolarska Huta 14-16 0 9
  Nowak Przemek V-MAX Mińsk Maz 14-16 0 9
  Gniado Patryk Szkółka Kolarska Halinów 14-16 0 7
  Wójcik Kamil V-MAX Mińsk Maz 14-16 0 6
  Wiercioch Iza V-MAX Mińsk Maz 14-16 0 6
  Gębarski  Miłosz V-MAX Mińsk Maz 14-16 25 5
  Sierhej Zuzanna V-MAX Mińsk Maz 14-16 0 5
  Nowak  Ewelina V-MAX Mińsk Maz 14-16 0 1

Jacek Tomkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
604-631-851



Lubią nas:

Sponsorzy

 
 
 

Informacje

Polityka prywatności
Fanpage
Kontakt: 604-631-851
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.