Szybki Czwartek - 08.09.2016

Lp Nazwisko Imię Nazwa Klubu 11
08.09.2016
Kategoria wiekowa 30 lat plus
1 Tomkiewicz  Jacek V-MAX Mińsk Maz 21
2 Wiski  Paweł Mińsk Mazowiecki 19
3 Węgliński Sebastian Mińsk Mazowiecki 17
4 Górak Rafał TTS Józefów 16
5 Krajewski Mariusz V-MAX Mińsk Maz 4
5 Potylicki Zbigniew KK Cyklon Sulejówek 4
6 Polak Andrzej V-MAX Mińsk Maz 3
6 Jóźwicki Michał Celestynów 3
  Sierhej Janusz V-MAX Mińsk Maz wycofany
Kategoria wiekowa 16-29 lat
1 Gańko  Antek COPERNICUS 42
2 Górak Dominik WKK 33
3 Wójcik Kamil V-MAX Mińsk Maz 0
  Soszka Jakub V-MAX Mińsk Maz wycofany
  Wiercioch Iza V-MAX Mińsk Maz wycofany
  Sierhej Zuzanna V-MAX Mińsk Maz wycofany

 

WYNIKI SZYBKICH CZWARTKÓW - KLASYFIKACJA GENERALNA PO 11-u EDYCJACH
Lp Nazwisko Imię Nazwa Klubu Klasyfikacja generalna Ilość startów
Kategoria wiekowa 30 lat plus
1 Tomkiewicz  Jacek V-MAX Mińsk Maz 173 10
2 Wiski  Paweł Mińsk Mazowiecki 129 7
  Sabak  Rafał V-MAX Mińsk Maz 71 4
  Górak Rafał TTS Józefów 61 3
  Skolimowski Adam KK Cyklon Sulejówek 58 2
  Błoński Tomasz WESO=LUCKY TEAM 37 2
  Wojtkowski Tomasz WESO=LUCKY TEAM 29 2
3 Potylicki Zbigniew KK Cyklon Sulejówek 25 8
4 Krajewski Mariusz V-MAX Mińsk Maz 23 8
5 Polak Andrzej V-MAX Mińsk Maz 17 9
  Węgliński Sebastian Mińsk Mazowiecki 17 2
  Chmielewska Magda WKK 8 3
  Jóźwicki Michał Celestynów 8 2
6 Sierhej Janusz V-MAX Mińsk Maz 4 8
  Janisiewicz  Tomasz GSK Horyzont Garwolin 1 1
  Jaworski Kamil V-MAX Mińsk Maz 0 3
  Jończyk Erwin Sulejówek 0 1
  Zaniewski Jurek Brzeziny 0 1
Kategoria wiekowa 16-29 lat
1 Soszka Jakub V-MAX Mińsk Maz 251 8
  Błoński Maksymilian V-MAX Mińsk Maz 112 5
2 Kościesza Emil V-MAX Mińsk Maz 103 9
  Chmielewski Maciej WKK 95 3
  Mikulski Mateusz V-MAX Mińsk Maz 63 3
3 Gębarski  Miłosz V-MAX Mińsk Maz 62 6
  Gańko  Antek COPERNICUS 42 2
  Górak Dominik WKK 33 1
  Chmielewski Robert WKK 32 2
4 Nowak Przemek V-MAX Mińsk Maz 23 9
  Danielak Łukasz KK Cyklon Sulejówek 23 1
  Wawryszuk Patryk Mińska Grupa Rowerowa 14 4
  Szulim Maciej KK Cyklon Sulejówek 5 1
  Bartnicki Michał Mińska Grupa Rowerowa 3 2
  Wiercioch Iza V-MAX Mińsk Maz 0 9
  Wójcik Kamil V-MAX Mińsk Maz 0 8
  Sierhej Zuzanna V-MAX Mińsk Maz 0 8
  Radomińska Ola V-MAX Mińsk Maz 0 7
  Nowak  Ewelina V-MAX Mińsk Maz 0 6
  Piekarski Szymon V-MAX Mińsk Maz 0 5
  Szczepański Mateusz V-MAX Mińsk Maz 0 3
  Tylkowska Ola V-MAX Mińsk Maz 0 3
  Bieńko Przemek Garwolin Horyzont 0 1
  Bodziony Kamil Mińska Grupa Rowerowa 0 1
  Bartoń Marek Mińsk Mazowiecki 0 1
  Siemiński Szymon V-MAX Mińsk Maz 0 1
  Murasicki Dominik V-MAX Mińsk Maz 0 1
  Cichocki Rafał WESO=LUCKY TEAM 0 1
  Kozłowski Jan  WESO=LUCKY TEAM 0 1

Jacek Tomkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
604-631-851



Lubią nas:

Sponsorzy

 
 
 

Informacje

Polityka prywatności
Fanpage
Kontakt: 604-631-851
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
K2 Simple Slider