Szybki Czwartek - 02.06.2016

Lp Nazwisko Imię Nazwa Klubu 05
02.06.2016
Kategoria wiekowa 30 lat plus
1 Wiski  Paweł Mińsk Mazowiecki 32
2 Tomkiewicz  Jacek V-MAX Mińsk Maz 10
3 Polak Andrzej V-MAX Mińsk Maz 3
4 Potylicki Zbigniew KK Cyklon Sulejówek 2
Kategoria wiekowa 16-29 lat
1 Soszka Jakub V-MAX Mińsk Maz 45
2 Kościesza Emil V-MAX Mińsk Maz 24
3 Nowak Przemek V-MAX Mińsk Maz 13
4 Wawryszuk Patryk Mińska Grupa Rowerowa 4
5 Sierhej Zuzanna V-MAX Mińsk Maz 0
  Gębarski  Miłosz V-MAX Mińsk Maz wycofany
  Radomińska Ola V-MAX Mińsk Maz wycofany
  Wiercioch Iza V-MAX Mińsk Maz wycofany
  Szczepański Mateusz V-MAX Mińsk Maz wycofany
  Piekarski Szymon V-MAX Mińsk Maz wycofany
  Tylkowska Ola V-MAX Mińsk Maz wycofany
  Nowak  Ewelina V-MAX Mińsk Maz wycofany

 

WYNIKI SZYBKICH CZWARTKÓW - KLASYFIKACJA GENERALNA PO 5-u EDYCJACH
Lp Nazwisko Imię Nazwa Klubu Klasyfikacja generalna Ilość startów
Kategoria wiekowa 30 lat plus
1 Wiski  Paweł Mińsk Mazowiecki 95 5
2 Tomkiewicz  Jacek V-MAX Mińsk Maz 53 4
3 Sabak  Rafał V-MAX Mińsk Maz 36 2
4 Górak Rafał TTS Józefów 25 1
4 Skolimowski Adam KK Cyklon Sulejówek 25 1
5 Błoński Tomasz Wesoła 22 1
6 Polak Andrzej V-MAX Mińsk Maz 3 4
7 Potylicki Zbigniew KK Cyklon Sulejówek 2 2
  Krajewski Mariusz V-MAX Mińsk Maz 0 4
  Sierhej Janusz V-MAX Mińsk Maz 0 4
  Jaworski Kamil Jakubów 0 2
  Janisiewicz  Tomasz GSK Horyzont Garwolin 0 1
Kategoria wiekowa 16-29 lat
1 Soszka Jakub V-MAX Mińsk Maz 146 4
2 Kościesza Emil V-MAX Mińsk Maz 72 5
3 Błoński Maksymilian V-MAX Mińsk Maz 48 2
4 Gębarski  Miłosz V-MAX Mińsk Maz 32 4
4 Chmielewski Robert WKK 32 2
5 Chmielewski Maciej WKK 25 1
6 Danielak Łukasz KK Cyklon Sulejówek 23 1
7 Nowak Przemek V-MAX Mińsk Maz 13 4
8 Wawryszuk Patryk Mińska Grupa Rowerowa 10 3
9 Szulim Maciej KK Cyklon Sulejówek 5 1
9 Chmielewska Magda WKK 5 2
10 Bartnicki Michał Mińska Grupa Rowerowa 3 2
  Radomińska Ola V-MAX Mińsk Maz 0 4
  Wiercioch Iza V-MAX Mińsk Maz 0 4
  Wójcik Kamil V-MAX Mińsk Maz 0 3
  Sierhej Zuzanna V-MAX Mińsk Maz 0 4
  Szczepański Mateusz V-MAX Mińsk Maz 0 3
  Piekarski Szymon V-MAX Mińsk Maz 0 3
  Tylkowska Ola V-MAX Mińsk Maz 0 3
  Nowak  Ewelina V-MAX Mińsk Maz 0 2
  Bodziony Kamil Mińska Grupa Rowerowa 0 1
  Bartoń Marek Mińsk Mazowiecki 0 1
  Siemiński Szymon V-MAX Mińsk Maz 0 1
  Murasicki Dominik V-MAX Mińsk Maz 0 1
  Mikulski Mateusz V-MAX Mińsk Maz 0 1
  Gańko  Antek COPERNICUS ? 1

Jacek Tomkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
604-631-851



Lubią nas:

Sponsorzy

 
 
 

Informacje

Polityka prywatności
Fanpage
Kontakt: 604-631-851
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
K2 Simple Slider