Szybki Czwartek - 29.05.2014r

Lp Imię i nazwisko Klub Nr zawodnika Punkty
  Kategoria 15-29 lat      
1 Łukasz Danielak P TSR Ashima Wieruszów   16 pkt
1 Antek Gańko Sante BSA 10 16 pkt
2 Maciej Szulim Cyklon Service   8 pkt
3 Miłosz Gębarski V-MAX Mińsk Maz  2 2 pkt
4 Dominik Murasicki V-MAX Mińsk Maz 6 wycofany
  Kategoria 30 lat i powyżej
     
1 Paweł Szulim Cyklon Service   37 pkt
2 Rafał Sabak V-MAX Mińsk Maz 14 34 pkt
3 Jacek Tomkiewicz V-MAX Mińsk Maz 13 25 pkt
4 Robert Rosochacki Cyklon Service   8 pkt
5 Robert Serwatka Cyklon Service 12 2 pkt
6 Marcin Lirski Cyklon Service 11 1 pkt
7 Mariusz Krajewski V-MAX Mińsk Maz 3 wycofany
WYNIKI SZYBKICH CZWARTKÓW - ŁĄCZNIE PO SIÓDMEJ EDYCJI
Nazwisko Imię Nazwa Klubu Kategoria wiekowa PKT
ŁĄCZNIE
Ilość startów
Tomkiewicz  Jacek V-MAX Mińsk Maz 30+ 126 6
Murasicki Dominik V-MAX Mińsk Maz 15-29 74 6
Lirski Marcin Cyklon Service 30+ 21 6
Sierhej Janusz V-MAX Mińsk Maz 30+ 18 6
Krajewski Mariusz V-MAX Mińsk Maz 30+ 8 6
Serwatka Robert Cyklon Service 30+ 5 6
Janisiewicz  Tomasz Garwolin 30+ 12 5
Kołakowski Dariusz V-MAX Mińsk Maz 15-29 156 4
Mikulski Mateusz Pilawa 15-30 98 4
Jarosz Dominik V-MAX Mińsk Maz 15-29 72 4
Sabak  Rafał V-MAX Mińsk Maz 30+ 65 4
Gańko  Antek Sante BSA 15-29 38 4
Gębarski  Miłosz V-MAX Mińsk Maz 15-30 12 4
Wiski  Paweł Cyklon Service 30+ 61 3
Danielak Łukasz P TSR Ashima Wieruszów 15-29 59 3
Kacperski Piotr WKK 30+ 33 3
Bartnicki Bartek Mińsk Mazowiecki 15-29 26 3
Rek  Maciej V-MAX Mińsk Maz 15-29 0 3
Potylicki Zbigniew Cyklon Service 30+ 18 2
Rosochacki Robert Cyklon Service 30+ 16 2
Szulim Maciej Cyklon Service 15-29 8 2
Filipczak Piotr V-MAX Mińsk Maz 30+ 0 2
Szulim Paweł Cyklon Service 30+ 37 1
Kwiatek Wojciech Warszawa 15-30 32 1
Sułecki Andrzej V-MAX Mińsk Maz 15-30 23 1
Ochmański  Bartosz Sante BSA 15-29 16 1
Luba  Artur V-MAX Mińsk Maz 30+ 5 1
Parol Bartek Edynburg 30+ 4 1
Łaziuk Piotr V-MAX Mińsk Maz 15-30 4 1
Kunka Sławek V-MAX Mińsk Maz 30+ 3 1
Kozłowski Maciej ATS Siedlce 15-29 0 1
Zaręba  Łukasz OXYGEN Warszawa 15-29 0 1
Rowiński Zbigniew LOTTO 30+ 0 1
Pawlak Krzysztof LOTTO 30+ 0 1
Stoń Marek Garwolin 15-29 0 1
Bartoń Marek Mińsk Mazowiecki 30+ 0 1
Kryczka Krzysztof V-MAX Mińsk Maz 15-29 0 1
Kolczyńska Marta OŚKA K-OP 0 1
Chmielewski Sebestian Chochół 15-29 0 1
Antonowicz Darek Garwolin 30+ 0 1
Kurdej  Krzysztof Mińsk Mazowiecki 30+ 0 1

Jacek Tomkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
604-631-851



Lubią nas:

Sponsorzy

 
 
 

Informacje

Polityka prywatności
Fanpage
Kontakt: 604-631-851
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
K2 Simple Slider