Szybki Czwartek - 26.06.2014r

Kategoria 15-29 lat:
1) Mateusz Mikulski - Pilawa - 39 pkt
2) Łukasz Danielak - P TSR Ashima Wieruszów - 29 pkt
3) Dominik Jarosz - V-MAX Mińsk Maz - 16 pkt
4) Miłosz Gębarski - V-MAX Mińsk Maz - 7 pkt

Kategoria 30 lat i powyżej:
1) Jacek Tomkiewicz - V-MAX Mińsk Maz - 28 pkt
2) Rafał Sabak - V-MAX Mińsk Maz - 16 pkt
3) Bartosz Kotuliński - Luks Trójka Piaseczno - 7 pkt
4) Janusz Sierhej - V-MAX Mińsk Maz - 6 pkt
5) Zbigniew Potylicki - Cyklon Service - 3 pkt
6) Tomasz Janisiewicz - Garwolin - 0 pkt
7) Bartek Ferlin - Cyklon Service - wycofany
8) Jarek Prażmowski - Mińsk Mazowiecki - wycofany

WYNIKI SZYBKICH CZWARTKÓW - ŁĄCZNIE PO JEDENASTEJ EDYCJI
Nazwisko Imię Nazwa Klubu Kategoria wiekowa Klasyfikacja generalna Ilość startów
Mikulski Mateusz Pilawa 15-29 221 8
Tomkiewicz  Jacek V-MAX Mińsk Maz 30+ 163 9
Jarosz Dominik V-MAX Mińsk Maz 15-29 113 8
Sabak  Rafał V-MAX Mińsk Maz 30+ 101 8
Murasicki Dominik V-MAX Mińsk Maz 15-29 99 8
Wiski  Paweł Cyklon Service 30+ 93 6
Gańko  Antek Sante BSA 15-29 58 6
Lirski Marcin Cyklon Service 30+ 27 8
Sierhej Janusz V-MAX Mińsk Maz 30+ 25 10
Gębarski  Miłosz V-MAX Mińsk Maz 15-29 19 7
Janisiewicz  Tomasz Garwolin 30+ 12 9
Krajewski Mariusz V-MAX Mińsk Maz 30+ 8 8
Serwatka Robert Cyklon Service 30+ 5 6
Kołakowski Dariusz V-MAX Mińsk Maz 15-29 192 5
Danielak Łukasz P TSR Ashima Wieruszów 15-29 96 5
Szulim Paweł Cyklon Service 30+ 79 3
Kacperski Piotr WKK 30+ 38 4
Kwiatek Wojciech Warszawa 15-29 32 1
Bartnicki Bartek Mińsk Mazowiecki 15-29 26 3
Rosochacki Robert Cyklon Service 30+ 23 3
Sułecki Andrzej V-MAX Mińsk Maz 15-29 23 1
Potylicki Zbigniew Cyklon Service 30+ 22 5
Kotuliński Bartosz Luks Trójka Piaseczno 30+ 19 2
Ochmański  Bartosz Sante BSA 15-29 16 1
Łaziuk Piotr V-MAX Mińsk Maz 15-30 12 2
Stoń Mirosław Garwolin 15-29 11 3
Szulim Maciej Cyklon Service 15-29 10 4
Kurdej  Krzysztof Mińsk Mazowiecki 30+ 7 2
Luba  Artur V-MAX Mińsk Maz 30+ 5 1
Parol Bartek Edynburg 30+ 4 1
Kunka Sławek V-MAX Mińsk Maz 30+ 3 2
Lewandowski Kamil Żoliber Warszawa 15-29 3 1
Filipczak Piotr V-MAX Mińsk Maz 30+ 0 3
Rek  Maciej V-MAX Mińsk Maz 15-29 0 3
Bogusz Artur   30+ 0 2
Górski Karol V-MAX Mińsk Maz 15-29 0 2
Pyrek Małgorzata V-MAX Mińsk Maz K-OP 0 2
Rowiński Zbigniew LOTTO 30+ 0 2
Ferlin Bartek Cyklon Service 30+ 0 1
Prażmowski Jarek Mińsk Mazowiecki 30+ 0 1
Majcher Adam Garwolin 30+ 0 1
Abelski Jacek Mińsk Mazowiecki 30+ 0 1
Stelmaszczyk Arkadiusz AKD 30+ 0 1
Czarnecki Paweł Żoliber Warszawa 30+ 0 1
Kotowski Szymon Żoliber Warszawa 15-29 0 1
Kieblesz Piotr Żoliber Warszawa 15-29 0 1
Kozłowski Maciej ATS Siedlce 15-29 0 1
Zaręba  Łukasz OXYGEN Warszawa 15-29 0 1
Pawlak Krzysztof LOTTO 30+ 0 1
Bartoń Marek Mińsk Mazowiecki 30+ 0 1
Kryczka Krzysztof V-MAX Mińsk Maz 15-29 0 1
Kolczyńska Marta OŚKA K-OP 0 1
Chmielewski Sebestian Chochół 15-29 0 1
Antonowicz Darek Garwolin 30+ 0 1

Jacek Tomkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
604-631-851



Lubią nas:

Sponsorzy

 
 
 

Informacje

Polityka prywatności
Fanpage
Kontakt: 604-631-851
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.