Szybki Czwartek - 18.09.2014r,

Kategoria 15-29 lat:
1) Dominik Jarosz - V-MAX Mińsk Maz - 30 pkt
1) Mirosław Stoń - Garwolin - 30 pkt
2) Dominik Murasicki - V-MAX Mińsk Maz - 14 pkt
3) Miłosz Gębarski - V-MAX Mińsk Maz - 2 pkt
4) Emil Kościesza - V-MAX Mińsk Maz - 1 pkt
5) Mateusz Piechnik - Cyklon Service - wycofany

Kategoria 30 lat i powyżej:
1) Jacek Tomkiewicz - V-MAX Mińsk Maz - 29 pkt
2) Rafał Sabak - V-MAX Mińsk Maz - 14 pkt
2) Piotr Kacperski - WKK - 14 pkt
3) Łukasz Łyjak - Cyklon Service - 13 pkt
4) Paweł Wiski - Cyklon Service - 11 pkt
5) Mariusz Krajewski - V-MAX Mińsk Maz - 0 pkt
6) Marcin Lirski - Cyklon Service - wycofany
7) Robert Serwatka - Cyklon Service - wycofany

WYNIKI SZYBKICH CZWARTKÓW - ŁĄCZNIE PO DZIEWIĘTNASTU EDYCJACH
Nazwisko Imię Nazwa Klubu Kategoria wiekowa Klasyfikacja generalna Ilość startów
Mikulski Mateusz Pilawa 15-29 251 11
Kołakowski Dariusz V-MAX Mińsk Maz 15-29 219 6
Tomkiewicz  Jacek V-MAX Mińsk Maz 30+ 214 17
Jarosz Dominik V-MAX Mińsk Maz 15-29 193 15
Sabak  Rafał V-MAX Mińsk Maz 30+ 164 14
Murasicki Dominik V-MAX Mińsk Maz 15-29 118 12
Stoń Mirosław Garwolin 15-29 117 9
Danielak Łukasz P TSR Ashima Wieruszów 15-29 114 6
Wiski  Paweł Cyklon Service 30+ 111 11
Łaziuk Piotr V-MAX Mińsk Maz 15-30 105 7
Gańko  Antek Sante BSA 15-29 81 7
Kacperski Piotr WKK 30+ 65 6
Szulim Maciej Cyklon Service 15-29 59 7
Sierhej Janusz V-MAX Mińsk Maz 30+ 41 15
Gębarski  Miłosz V-MAX Mińsk Maz 15-29 34 11
Lirski Marcin Cyklon Service 30+ 29 10
Pałdyna Karol V-MAX Mińsk Maz 15-29 28 7
Potylicki Zbigniew Cyklon Service 30+ 22 7
Janisiewicz  Tomasz Garwolin 30+ 17 14
Serwatka Robert Cyklon Service 30+ 16 10
Krajewski Mariusz V-MAX Mińsk Maz 30+ 10 13
Szulim Paweł Cyklon Service 30+ 79 3
Rosochacki Robert Cyklon Service 30+ 33 4
Kwiatek Wojciech Warszawa 15-29 32 1
Kotuliński Bartosz Luks Trójka Piaseczno 30+ 29 3
Górak Rafał WKK 30+ 28 1
Bartnicki Bartek Mińsk Mazowiecki 15-29 26 3
Sułecki Andrzej V-MAX Mińsk Maz 15-29 23 1
Ochmański  Bartosz Sante BSA 15-29 16 1
Łyjak Łukasz Cyklon Service 15-29 13 1
Dąbrowski  Michał RKS Family Active 15-29 8 2
Kurdej  Krzysztof Mińsk Mazowiecki 30+ 7 2
Zaręba  Kamil Garwolin 15-29 5 1
Luba  Artur V-MAX Mińsk Maz 30+ 5 1
Kościesza Emil V-MAX Mińsk Maz 15-29 4 5
Parol Bartek Edynburg 30+ 4 2
Kunka Sławek V-MAX Mińsk Maz 30+ 3 2
Lewandowski Kamil Żoliber Warszawa 15-29 3 1
Kuryłowicz Mateusz KK Roztocze 15-29 1 1
Rek  Maciej V-MAX Mińsk Maz 15-29 0 4
Filipczak Piotr V-MAX Mińsk Maz 30+ 0 3
Kwaśny Paweł V-MAX Mińsk Maz 15-29 0 2
Bogusz Artur   30+ 0 2
Górski Karol V-MAX Mińsk Maz 15-29 0 2
Pyrek Małgorzata V-MAX Mińsk Maz K-OP 0 2
Rowiński Zbigniew LOTTO 30+ 0 2
Piechnik Mateusz Cyklon Service 15-29 0 1
Sujak Mirosław Dreptak Mińsk Mazowiecki 30+ 0 1
Abelski Robert Dobre 15-29 0 1
Borkowski Adam V-MAX Mińsk Maz 15-29 0 1
Gajewski Kamil Wołomin 30+ 0 1
Ferlin Bartek Cyklon Service 30+ 0 1
Prażmowski Jarek Mińsk Mazowiecki 30+ 0 1
Majcher Adam Garwolin 30+ 0 1
Abelski Jacek Mińsk Mazowiecki 30+ 0 1
Stelmaszczyk Arkadiusz AKD 30+ 0 1
Czarnecki Paweł Żoliber Warszawa 30+ 0 1
Kotowski Szymon Żoliber Warszawa 15-29 0 1
Kieblesz Piotr Żoliber Warszawa 15-29 0 1
Kozłowski Maciej ATS Siedlce 15-29 0 1
Zaręba  Łukasz OXYGEN Warszawa 15-29 0 1
Pawlak Krzysztof LOTTO 30+ 0 1
Bartoń Marek Mińsk Mazowiecki 30+ 0 1
Kryczka Krzysztof V-MAX Mińsk Maz 15-29 0 1
Kolczyńska Marta OŚKA K-OP 0 1
Chmielewski Sebestian Chochół 15-29 0 1
Antonowicz Darek Garwolin 30+ 0 1

Jacek Tomkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
604-631-851



Lubią nas:

Sponsorzy

 
 
 

Informacje

Polityka prywatności
Fanpage
Kontakt: 604-631-851
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
K2 Simple Slider