Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 43

Wyniki Szybkiego Czwartku - 28.07.2016

sobota, 30 lipiec 2016 13:25

 

Lp Nazwisko Imię Nazwa Klubu 08
28.07.2016
Kategoria wiekowa 30 lat plus
1 Skolimowski Adam KK Cyklon Sulejówek 33
2 Tomkiewicz  Jacek V-MAX Mińsk Maz 28
3 Potylicki Zbigniew KK Cyklon Sulejówek 6
4 Sierhej Janusz V-MAX Mińsk Maz 4
4 Krajewski Mariusz V-MAX Mińsk Maz 4
5 Polak Andrzej V-MAX Mińsk Maz 0
5 Zaniewski Jurek Brzeziny 0
Kategoria wiekowa 16-29 lat
1 Soszka Jakub V-MAX Mińsk Maz 42
2 Gębarski  Miłosz V-MAX Mińsk Maz 30
3 Nowak Przemek V-MAX Mińsk Maz 10
4 Radomińska Ola V-MAX Mińsk Maz 0
4 Wójcik Kamil V-MAX Mińsk Maz 0
4 Piekarski Szymon V-MAX Mińsk Maz 0
4 Nowak  Ewelina V-MAX Mińsk Maz 0
  Sierhej Zuzanna V-MAX Mińsk Maz wycofany

 

WYNIKI SZYBKICH CZWARTKÓW - KLASYFIKACJA GENERALNA PO 8-u EDYCJACH
Lp Nazwisko Imię Nazwa Klubu Klasyfikacja generalna Ilość startów
Kategoria wiekowa 30 lat plus
1 Tomkiewicz  Jacek V-MAX Mińsk Maz 122 7
2 Wiski  Paweł Mińsk Mazowiecki 95 5
3 Sabak  Rafał V-MAX Mińsk Maz 71 4
4 Skolimowski Adam KK Cyklon Sulejówek 58 2
5 Wojtkowski Tomasz WESO=LUCKY TEAM 29 1
6 Górak Rafał TTS Józefów 25 1
7 Błoński Tomasz Wesoła 22 1
8 Błoński Tomasz WESO=LUCKY TEAM 15 1
9 Potylicki Zbigniew KK Cyklon Sulejówek 11 5
10 Chmielewska Magda WKK 8 3
11 Polak Andrzej V-MAX Mińsk Maz 6 7
12 Sierhej Janusz V-MAX Mińsk Maz 4 6
12 Krajewski Mariusz V-MAX Mińsk Maz 4 5
  Jaworski Kamil V-MAX Mińsk Maz 0 3
  Zaniewski Jurek Brzeziny 0 1
  Janisiewicz  Tomasz GSK Horyzont Garwolin 0 1
  Jończyk Erwin Sulejówek 0 1
Kategoria wiekowa 16-29 lat
1 Soszka Jakub V-MAX Mińsk Maz 224 6
2 Chmielewski Maciej WKK 95 3
3 Kościesza Emil V-MAX Mińsk Maz 79 7
4 Błoński Maksymilian V-MAX Mińsk Maz 77 4
5 Gębarski  Miłosz V-MAX Mińsk Maz 62 6
6 Chmielewski Robert WKK 32 2
7 Nowak Przemek V-MAX Mińsk Maz 23 7
7 Danielak Łukasz KK Cyklon Sulejówek 23 1
8 Mikulski Mateusz V-MAX Mińsk Maz 21 2
9 Wawryszuk Patryk Mińska Grupa Rowerowa 14 4
10 Szulim Maciej KK Cyklon Sulejówek 5 1
11 Bartnicki Michał Mińska Grupa Rowerowa 3 2
  Radomińska Ola V-MAX Mińsk Maz 0 7
  Sierhej Zuzanna V-MAX Mińsk Maz 0 6
  Wiercioch Iza V-MAX Mińsk Maz 0 6
  Wójcik Kamil V-MAX Mińsk Maz 0 5
  Piekarski Szymon V-MAX Mińsk Maz 0 5
  Nowak  Ewelina V-MAX Mińsk Maz 0 4
  Szczepański Mateusz V-MAX Mińsk Maz 0 3
  Tylkowska Ola V-MAX Mińsk Maz 0 3
  Bodziony Kamil Mińska Grupa Rowerowa 0 1
  Bartoń Marek Mińsk Mazowiecki 0 1
  Siemiński Szymon V-MAX Mińsk Maz 0 1
  Murasicki Dominik V-MAX Mińsk Maz 0 1
  Gańko  Antek COPERNICUS ? 1

Jacek Tomkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
604-631-851



Lubią nas:

Sponsorzy

 
 
 

Informacje

Polityka prywatności
Fanpage
Kontakt: 604-631-851
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
K2 Simple Slider