Wyniki Szybkiego Czwartku - 25.08.2016

sobota, 27 sierpień 2016 13:27
Lp Nazwisko Imię Nazwa Klubu 09
25.08.2016
Kategoria wiekowa 30 lat plus
1 Tomkiewicz  Jacek V-MAX Mińsk Maz 33
2 Krajewski Mariusz V-MAX Mińsk Maz 7
3 Potylicki Zbigniew KK Cyklon Sulejówek 5
4 Wojtkowski Tomasz WESO=LUCKY TEAM 0
4 Węgliński Sebastian Mińsk Mazowiecki 0
Kategoria wiekowa 16-29 lat
1 Mikulski Mateusz V-MAX Mińsk Maz 42
2 Błoński Maksymilian V-MAX Mińsk Maz 35
3 Kościesza Emil V-MAX Mińsk Maz 28
4 Jóźwicki Michał Celestynów 5
5 Cichocki Rafał WESO-LUCKY TEAM 0
5 Kozłowski Jan WESO-LUCKY TEAM 0
  Nowak Przemek V-MAX Mińsk Maz wycofany
  Wiercioch Iza V-MAX Mińsk Maz wycofany
  Wójcik Kamil V-MAX Mińsk Maz wycofany
  Nowak  Ewelina V-MAX Mińsk Maz wycofany
  Bieńko Przemek Garwolin Horyzont wycofany

 

WYNIKI SZYBKICH CZWARTKÓW - KLASYFIKACJA GENERALNA PO 9-u EDYCJACH
Lp Nazwisko Imię Nazwa Klubu Klasyfikacja generalna Ilość startów
Kategoria wiekowa 30 lat plus
1 Tomkiewicz  Jacek V-MAX Mińsk Maz 148 8
  Wiski  Paweł Mińsk Mazowiecki 95 5
  Sabak  Rafał V-MAX Mińsk Maz 71 4
  Skolimowski Adam KK Cyklon Sulejówek 58 2
  Błoński Tomasz WESO=LUCKY TEAM 37 2
  Wojtkowski Tomasz WESO=LUCKY TEAM 29 2
  Górak Rafał TTS Józefów 25 1
2 Potylicki Zbigniew KK Cyklon Sulejówek 16 6
3 Krajewski Mariusz V-MAX Mińsk Maz 11 6
  Chmielewska Magda WKK 8 3
4 Polak Andrzej V-MAX Mińsk Maz 6 7
5 Sierhej Janusz V-MAX Mińsk Maz 4 6
  Jaworski Kamil V-MAX Mińsk Maz 0 3
  Węgliński Sebastian Mińsk Mazowiecki 0 1
  Janisiewicz  Tomasz GSK Horyzont Garwolin 0 1
  Jończyk Erwin Sulejówek 0 1
  Zaniewski Jurek Brzeziny 0 1
Kategoria wiekowa 16-29 lat
1 Soszka Jakub V-MAX Mińsk Maz 224 6
  Błoński Maksymilian V-MAX Mińsk Maz 112 5
2 Kościesza Emil V-MAX Mińsk Maz 100 8
  Chmielewski Maciej WKK 95 3
  Mikulski Mateusz V-MAX Mińsk Maz 63 3
3 Gębarski  Miłosz V-MAX Mińsk Maz 62 6
  Chmielewski Robert WKK 32 2
4 Nowak Przemek V-MAX Mińsk Maz 23 8
  Danielak Łukasz KK Cyklon Sulejówek 23 1
  Wawryszuk Patryk Mińska Grupa Rowerowa 14 4
  Jóźwicki Michał Celestynów 5 1
  Szulim Maciej KK Cyklon Sulejówek 5 1
  Bartnicki Michał Mińska Grupa Rowerowa 3 2
5 Wiercioch Iza V-MAX Mińsk Maz 0 7
5 Radomińska Ola V-MAX Mińsk Maz 0 7
5 Wójcik Kamil V-MAX Mińsk Maz 0 6
5 Sierhej Zuzanna V-MAX Mińsk Maz 0 6
  Nowak  Ewelina V-MAX Mińsk Maz 0 5
  Piekarski Szymon V-MAX Mińsk Maz 0 5
  Szczepański Mateusz V-MAX Mińsk Maz 0 3
  Tylkowska Ola V-MAX Mińsk Maz 0 3
  Cichocki Rafał WESO-LUCKY TEAM 0 1
  Kozłowski Jan WESO-LUCKY TEAM 0 1
  Bieńko Przemek Garwolin Horyzont 0 1
  Bodziony Kamil Mińska Grupa Rowerowa 0 1
  Bartoń Marek Mińsk Mazowiecki 0 1
  Siemiński Szymon V-MAX Mińsk Maz 0 1
  Murasicki Dominik V-MAX Mińsk Maz 0 1
  Gańko  Antek COPERNICUS ? 1
Jacek Tomkiewicz

Na codzień: wymyśla, tworzy, organizuje, kieruje, inspiruje, prowokuje...

W wolnych chwilach: szkoli, trenuje, rywalizuje, przegrywa i wygrywa...

Jacek Tomkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
604-631-851



Lubią nas:

Sponsorzy

 
 
 

Informacje

Polityka prywatności
Fanpage
Kontakt: 604-631-851
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.