Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 43

Wyniki Szybkiego Czwartku - 12.06.2014

czwartek, 12 czerwiec 2014 22:05

Kategoria 15-29 lat:
1) Mateusz Mikulski - Pilawa - 40 pkt
2) Bartosz Kotuliński - Luks Trójka Piaseczno - 12 pkt
3) Mirosław Stoń - Garwolin - 11 pkt

4) Dominik Murasicki - V-MAX Mińsk Maz - 10 pkt
5) Miłosz Gębarski - V-MAX Mińsk Maz - 0 pkt
6) Maciej Szulim - Cyklon Service - 0 pkt
7) Dominik Jarosz - V-MAX Mińsk Maz - wycofany
8) Antek Gańko - Sante BSA - wycofany
9) Karol Górski - V-MAX Mińsk Maz - wycofany

Kategoria 30 lat i powyżej:
1) Paweł Szulim - Cyklon Service - 29 pkt
2) Jacek Tomkiewicz - V-MAX Mińsk Maz - 24 pkt
3) Paweł Wiski - Cyklon Service - 10 pkt
4) Rafał Sabak - V-MAX Mińsk Maz - 7 pkt
5) Zbigniew Potylicki - Cyklon Service - 1 pkt
6) Janusz Sierhej - V-MAX Mińsk Maz - 0 pkt
7) Marcin Lirski - Cyklon Service - 0 pkt
8) Tomasz Janisiewicz - Garwolin - 0 pkt
9) Mariusz Krajewski - V-MAX Mińsk Maz - 0 pkt
10) Zbigniew Rowiński - LOTTO - 0 pkt
11) Sławek Kunka - V-MAX Mińsk Maz - wycofany
12) Jacek Abelski - Mińsk Maz - wycofany

Kobiety Open:
1) Małgosia Pyrek - V-MAX Mińsk Maz - wycofana

WYNIKI SZYBKICH CZWARTKÓW - ŁĄCZNIE PO DZIEWIĄTEJ EDYCJI
Nazwisko Imię Nazwa Klubu Kategoria wiekowa Klasyfikacja generalna Ilość startów
Mikulski Mateusz Pilawa 15-29 160 6
Tomkiewicz  Jacek V-MAX Mińsk Maz 30+ 150 7
Murasicki Dominik V-MAX Mińsk Maz 15-29 84 7
Sabak  Rafał V-MAX Mińsk Maz 30+ 82 6
Jarosz Dominik V-MAX Mińsk Maz 15-29 72 6
Gańko  Antek Sante BSA 15-29 58 6
Lirski Marcin Cyklon Service 30+ 27 8
Sierhej Janusz V-MAX Mińsk Maz 30+ 18 8
Janisiewicz  Tomasz Garwolin 30+ 12 7
Krajewski Mariusz V-MAX Mińsk Maz 30+ 8 7
Serwatka Robert Cyklon Service 30+ 5 6
Kołakowski Dariusz V-MAX Mińsk Maz 15-29 192 5
Wiski  Paweł Cyklon Service 30+ 80 5
Gębarski  Miłosz V-MAX Mińsk Maz 15-30 12 5
Danielak Łukasz P TSR Ashima Wieruszów 15-29 67 4
Potylicki Zbigniew Cyklon Service 30+ 19 4
Szulim Paweł Cyklon Service 30+ 79 3
Kacperski Piotr WKK 30+ 33 3
Bartnicki Bartek Mińsk Mazowiecki 15-29 26 3
Stoń Mirosław Garwolin 15-29 11 3
Szulim Maciej Cyklon Service 15-29 8 3
Rek  Maciej V-MAX Mińsk Maz 15-29 0 3
Rosochacki Robert Cyklon Service 30+ 16 2
Kurdej  Krzysztof Mińsk Mazowiecki 30+ 7 2
Kunka Sławek V-MAX Mińsk Maz 30+ 3 2
Rowiński Zbigniew LOTTO 30+ 0 2
Filipczak Piotr V-MAX Mińsk Maz 30+ 0 2
Kwiatek Wojciech Warszawa 15-29 32 1
Sułecki Andrzej V-MAX Mińsk Maz 15-29 23 1
Ochmański  Bartosz Sante BSA 15-29 16 1
Kotuliński Bartosz Luks Trójka Piaseczno 15-29 12 1
Luba  Artur V-MAX Mińsk Maz 30+ 5 1
Parol Bartek Edynburg 30+ 4 1
Łaziuk Piotr V-MAX Mińsk Maz 15-30 4 1
Lewandowski Kamil Żoliber Warszawa 15-29 3 1
Górski Karol V-MAX Mińsk Maz 15-29 0 1
Pyrek Małgorzata V-MAX Mińsk Maz K-OP 0 1
Abelski Jacek Mińsk Mazowiecki 30+ 0 1
Stelmaszczyk Arkadiusz AKD 30+ 0 1
Bogusz Arek   15-29 0 1
Czarnecki Paweł Żoliber Warszawa 30+ 0 1
Kotowski Szymon Żoliber Warszawa 15-29 0 1
Kieblesz Piotr Żoliber Warszawa 15-29 0 1
Kozłowski Maciej ATS Siedlce 15-29 0 1
Zaręba  Łukasz OXYGEN Warszawa 15-29 0 1
Pawlak Krzysztof LOTTO 30+ 0 1
Bartoń Marek Mińsk Mazowiecki 30+ 0 1
Kryczka Krzysztof V-MAX Mińsk Maz 15-29 0 1
Kolczyńska Marta OŚKA K-OP 0 1
Chmielewski Sebestian Chochół 15-29 0 1
Antonowicz Darek Garwolin 30+ 0 1

Jacek Tomkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
604-631-851



Lubią nas:

Sponsorzy

 
 
 

Informacje

Polityka prywatności
Fanpage
Kontakt: 604-631-851
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
K2 Simple Slider