Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 43

Wyniki Szybkiego Czwartku - 05.06.2014

piątek, 06 czerwiec 2014 16:55

Kategoria 15-29 lat:
1) Darek Kołakowski - V-MAX Mińsk Maz - 36 pkt
2) Mateusz Mikulski - Pilawa - 22 pkt
3) Antek Gańko - Sante BSA - 20 pkt

4) Łukasz Danielak - P TSR Ashima Wieruszów - 8 pkt
5) Kamil Lewandowski - Żoliber Warszawa - 3 pkt
6) Mirosław Ston - Garwolin - 0 pkt
7) Bogusz - 0 pkt
8) Szymon Kotowski - Żoliber Warszawa v- 0 pkt
9) Piotr Kieblesz - Żoliber Warszawa - 0 pkt
10) Dominik Jarosz - V-MAX Mińsk Maz - wycofany

Kategoria 30 lat i powyżej:
1) Paweł Szulim - Cyklon Service - 13 pkt
2) Rafał Sabak - V-MAX Mińsk Maz - 10 pkt
3) Paweł Wiski - Cyklon Service - 9 pkt
4) Krzysztof Kurdej - Mińsk Mazowiecki - 7 pkt
5) Marcin Lirski - Cyklon Service - 6 pkt
6) Janusz Sierhej - V-MAX Mińsk Maz - 0 pkt
7) Tomasz Janisiewicz - Garwolin - 0 pkt
8) Zbigniew Potylicki - Cyklon Service - 0 pkt
9) Paweł Czarnecki - Żoliber Warszawa - 0 pkt
10) Arkadiusz Stelmaszczyk - AKD - 0 pkt

WYNIKI SZYBKICH CZWARTKÓW - ŁĄCZNIE PO ÓSMEJ EDYCJI
Nazwisko Imię Nr zawodnika Nazwa Klubu Kategoria wiekowa Klasyfikacja generalna Ilość startów
Tomkiewicz  Jacek 13 V-MAX Mińsk Maz 30+ 126 6
Murasicki Dominik 6 V-MAX Mińsk Maz 15-29 74 6
Lirski Marcin 11 Cyklon Service 30+ 27 7
Sierhej Janusz 22 V-MAX Mińsk Maz 30+ 18 7
Janisiewicz  Tomasz 8 Garwolin 30+ 12 6
Krajewski Mariusz 3 V-MAX Mińsk Maz 30+ 8 6
Serwatka Robert 12 Cyklon Service 30+ 5 6
Kołakowski Dariusz 18 V-MAX Mińsk Maz 15-29 192 5
Mikulski Mateusz 19 Pilawa 15-30 98 5
Sabak  Rafał 14 V-MAX Mińsk Maz 30+ 75 5
Jarosz Dominik 99 V-MAX Mińsk Maz 15-29 72 5
Gańko  Antek 10 Sante BSA 15-29 58 5
Wiski  Paweł 26 Cyklon Service 30+ 70 4
Danielak Łukasz   P TSR Ashima Wieruszów 15-29 67 4
Gębarski  Miłosz 2 V-MAX Mińsk Maz 15-30 12 4
Kacperski Piotr 25 WKK 30+ 33 3
Bartnicki Bartek 7 Mińsk Mazowiecki 15-29 26 3
Potylicki Zbigniew   Cyklon Service 30+ 18 3
Rek  Maciej 5 V-MAX Mińsk Maz 15-29 0 3
Szulim Paweł   Cyklon Service 30+ 50 2
Rosochacki Robert   Cyklon Service 30+ 16 2
Szulim Maciej   Cyklon Service 15-29 8 2
Kurdej  Krzysztof   Mińsk Mazowiecki 30+ 7 2
Ston Mirosław   Garwolin 15-29 0 2
Filipczak Piotr 27 V-MAX Mińsk Maz 30+ 0 2
Kwiatek Wojciech 23 Warszawa 15-30 32 1
Sułecki Andrzej 24 V-MAX Mińsk Maz 15-30 23 1
Ochmański  Bartosz   Sante BSA 15-29 16 1
Luba  Artur 15 V-MAX Mińsk Maz 30+ 5 1
Parol Bartek   Edynburg 30+ 4 1
Łaziuk Piotr 21 V-MAX Mińsk Maz 15-30 4 1
Lewandowski Kamil   Żoliber Warszawa 15-29 3 1
Kunka Sławek   V-MAX Mińsk Maz 30+ 3 1
Stelmaszczyk Arkadiusz   AKD 30+ 0 1
Bogusz       15-29 0 1
Czarnecki Paweł   Żoliber Warszawa 30+ 0 1
Kotowski Szymon   Żoliber Warszawa 15-29 0 1
Kieblesz Piotr   Żoliber Warszawa 15-29 0 1
Kozłowski Maciej   ATS Siedlce 15-29 0 1
Zaręba  Łukasz   OXYGEN Warszawa 15-29 0 1
Rowiński Zbigniew   LOTTO 30+ 0 1
Pawlak Krzysztof   LOTTO 30+ 0 1
Bartoń Marek   Mińsk Mazowiecki 30+ 0 1
Kryczka Krzysztof 17 V-MAX Mińsk Maz 15-29 0 1
Kolczyńska Marta 16 OŚKA K-OP 0 1
Chmielewski Sebestian 4 Chochół 15-29 0 1
Antonowicz Darek 9 Garwolin 30+ 0 1

 

Jacek Tomkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
604-631-851



Lubią nas:

Sponsorzy

 
 
 

Informacje

Polityka prywatności
Fanpage
Kontakt: 604-631-851
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.