Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 43

Relacja z Szybkiego Czwartku - 18.04.2013

czwartek, 18 kwiecień 2013 19:49

Plus 20 st.C, błękitne niebo i suchy asfalt !!! To musiało podziałać.

Dzisiaj na starcie drugiej edycji Szybkich Czwartków stanęło ponad 20-u zawodników. Obecność Michała Braulińskiego z Legii dodała pikanterii dzisiejszej rywalizacji, co stało się faktem już po pierwszej rundzie.

Podjazd w Barczącej - i mieliśmy pierwszą selekcję. Tuż za wzniesieniem poszła poprawka i odjechała czwórka z V-MAX-u: Adam, Dominik, Darek i Trenejro. Po kilku minutach z grupy pościgowej ruszył samotnie do przodu Michał (Legia), by w krótkim czasie złapać uciekającą czwórkę. Na trzecim okrążeniu od ucieczki odpada Trenejro. Tuż z tyłu wyłoniła się pewna i silna grupa pościgowa, na czele z Łukaszem (BSA).

Po czterech okrążeniach z uciekającej czwórki na kreskę wpadali kolejno: Adam, Darek, Dominik (wszyscy V-MAX), oraz Michał Brauliński (Legia). Z zasadniczej grupy peletonu najszybciej finiszował Trenejro, przed Łukaszem Danielakiem (BSA).

Wyraźnie widać, że wszyscy jeżdżą już coraz szybciej. Było dużo śmiałych akcji i konkretne "zaciągi od czuba", które pięknie naciągały grupę. Nikt nie ma wątpliwości, że to jeszcze nie jest wymarzona forma startowa, ale suma takich treningów znacząco przybliża ten "błogosławiony stan".

W najbliższą sobotę 20.04.2013 wielu z nas wystartuje w Warszawie na "Rozpoczęciu Sezonu Szosowego" na Służewcu. Wyścig ten jest zaliczany do kalendarza Ligi Masters Cup 2013, więc spodziewana jest silna konkurencja i ostra walka o punkty do klasyfikacji generalnej. Zapraszamy do udziału (start bez licencji) oraz do kibicowania zawodnikom V-MAX-U.

Wyniki z dzisiejszego Szybkiego Czwartku - tutaj

Jacek Tomkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
604-631-851Lubią nas:

Sponsorzy

 
 
 

Informacje

Polityka prywatności
Fanpage
Kontakt: 604-631-851
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.