Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 43

Relacja z Szybkiego Czwartku - 18.07.2013

niedziela, 21 lipiec 2013 19:57

Dwudziestu chłopa na starcie Szybkiego Czwartku 18.07, a to już prawie tłum. Elita V-MAX-u - jeszcze z podciętą nogą po odbytym zgrupowaniu, a wszystko zapowiadało się bardzo ciekawie. Ruszyliśmy...

Pierwsza runda towarzysko i przyjacielsko aż do pierwszej "lotki". Na podjeździe mocniejsze szarpnięcie od czuba i do przodu skoczyli: Andrzej, Darek, Domiś, Rafał i Trenejro. Grupa pościgowa nie zawiązała skutecznej współpracy, więc samotnie zaczęli gonić uciekinierów: Łukasz i Marcin, wykonując świetną robotę. Z różnorakich przyczyn z czołowej grupy wycofała się większość zawodników, a do mety samotnie dojechali tylko Domiś i Rafał (V-MAX) i Łukasz (BSA).

Ciekawa selekcja nastąpiła jednak z tyłu - w zasadniczej grupie. "Bomba" dopadała kolejnych kolarzy, którzy przepadali gdzieś, jak w czeskim filmie, nie próbując nawet dojechać na metę. Tym większe słowa uznania dla Dyźka i Serwantesa - samotnych jeźdźców, którzy z determinacją dociągnęli do mety. To się nazywa "mieć jaja" !!! Wypada tylko brać przykład...

W najbliższy weekend startujemy w najróżniejszych wyścigach szosowych. Na celowniku naszej elity jest Olsztyn, reszta rozważa Brodnicę i Poznań. Ten "Szybki Czwartek" był więc ostatnim dobrym przepaleniem nogi przed zbliżającymi się ważnymi wyścigami. Począwszy od poniedziałku 22 lipca elita V-MAX-u przez sześć dni z rzędu walczyć będzie w międzynarodowym wyścigu etapowym "Lotto Mazovia Tour". Kibicujmy więc chłopakom, bo to ich główny cel strategiczny w sezonie 2013.

Pod tym adresem "tygodniowy rozkład jazdy" wspomnianego Wyścigu Dookoła Mazowsza - serdecznie zapraszamy do kibicowania naszym chłopakom.

Wyniki Szybkiego Czwartku 18.07 tutaj.

Jacek Tomkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
604-631-851Lubią nas:

Sponsorzy

 
 
 

Informacje

Polityka prywatności
Fanpage
Kontakt: 604-631-851
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.