Kategoria 15-29 lat:
1) Mateusz Mikulski - Pilawa - 40 pkt
2) Bartosz Kotuliński - Luks Trójka Piaseczno - 12 pkt
3) Mirosław Stoń - Garwolin - 11 pkt

Kategoria 15-29 lat:
1) Darek Kołakowski - V-MAX Mińsk Maz - 36 pkt
2) Mateusz Mikulski - Pilawa - 22 pkt
3) Antek Gańko - Sante BSA - 20 pkt

Ciekawy przebieg miała czwartkowa "gonka" 29 maja 2014. Już na pierwszej rundzie zawiązała się "czerwono-limonkowa koalicja". Odjechała dwuosobowa ucieczka: Paweł Szulim (Cyklon Service) i Rafał Sabak (V-MAX). Chłopaki solidnie napierali aż do mety, a peleton udzielił im zgody na dokończenie dzieła. Wygrał Paweł Szulim przed Rafałem Sabakiem. Reszta zasadniczej grupy zbierała punkty na lotnych premiach do klasyfikacji generalnej.

Jak jest mokro i pochmurno to jest źle. Jak jest ciepło, sucho i niebo ma kolor błękitny - to też nie jest zbyt dobrze. Fakt, że dzisiaj kolarze dali z siebie więcej niż zwykle. 21 osobo-rowerów stanęło na starcie piątej edycji Szybkich Czwartków w Mińsku Mazowieckim. Powitaliśmy w peletonie Zbyszka Rowińskiego i Krzyśka Pawlaka z LOTTO, Maćka Kozłowskiego z ATS Siedlce, Bartka Ochmańskiego z Sante BSA oraz Michała Stonia z Garwolina. Widać, że nasza Mińska "ustawka" wyraźnie się rozkręca.

Już od startu "czerwoni" gonili "zielonych", a za chwilę było zupełnie odwrotnie, po czym sytuacja zmieniała się o całe 180 stopni. Jak to często bywa: "gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta". Najwięcej siły aż do końca zachował Łukasz Danielak (P TSR Ashima Wieruszów - Halinów), który zebrał najwięcej punktów.

Dywersja jakaś? Najpierw skutecznie postraszyły nas burze. Kilku zawodników nawet trafiło na deszcz już w drodze dojazdowej do Mińska Mazowieckiego. Jedenastu zdeterminowanych stanęło jednak na starcie w Barczącej.

Dzisiaj na starcie stanęło 15-u zawodników. W wielobarwnym peletonie wzmocnił się nieco kolor czerwony, bowiem KK Cyklon zwiększył nieznacznie liczebność swoich zawodników. Pojedynczy niebieski akcencik to pierwsza obecność "rodzynka" z WKK.

Jacek Tomkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
604-631-851Lubią nas:

Sponsorzy

 
 
 

Informacje

Polityka prywatności
Fanpage
Kontakt: 604-631-851
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.