Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 43

ŻTC Super Prestige - satysfakcja !!! Adam Borkowski

sobota, 24 sierpień 2013 07:14

Dużo się działo w tym roku na trasach wyścigów serii ŻTC Bike Race Super Prestige.

Ściganie obfitowało w zarówno lepsze, jak i gorsze momenty. Na szczęście, o złych szybko się zapomina, a dobre znacznie lepiej zapadają w pamięć, tym bardziej jeśli pozwoliły na spełnienie kilku sportowych marzeń. Udało się wygrać pierwszy konkretny, ogólnopolski wyścig klasy masters-amator, jak również zdobyć i utrzymać prowadzenie w klasyfikacji generalnej całego cyklu wyścigów

Nie jestem jednak jedynym autorem zwycięstwa, sukces ten zawdzięczam wielu osobom bez których byłby on niemożliwy i którym jestem niezwykle wdzięczny. Podziękować muszę przede wszystkim całej mojej rodzinie za wielką cierpliwość i wsparcie okazywane przez wszystkie lata życia i trenowania, pomoc w ciężkich chwilach i doskonałe zagrzewanie do walki. Dominikowi, zarówno najlepszemu kumplowi jak i kolarzowi z Siedlec i całego Mazowsza, który nieprzerwanie od x lat nie popuszcza na treningach, pomaga jak tylko człowiek potrzebuje pomocy i bez którego kolarstwo mógłbym oglądać prawdopodobnie jedynie w telewizji, a nie od wewnątrz. Dziękuję serdecznie całemu klubowi V-Max Mińsk Mazowiecki z trenerem Jackiem Tomkiewiczem na czele. Dzięki V-Maxowi i sponsorom: Mosir Mińsk Mazowiecki, Muzeum Ziemi Mińskiej i Bank BGŻ otrzymaliśmy wielką szansę na przeżycie wspaniałej kolarskiej przygody. Dozgonnie wdzięczny jestem również całej drużynie Atlas Team Siedlce, której zawodnicy zaszczepili w nas miłość do kolarstwa. Dziękuję również rywalom za świetną walkę i doskonałą atmosferę na wyścigach oraz wszystkim, którzy kibicowali i wspierali nas w drodze do zwycięstwa.

Ostatnie podziękowanie składam mojej Metal Machine o imieniu Trek, która ani razu nie zawiodła mnie na wyścigu pucharu Super Prestige i zawsze dawała wszystko co w jej mocy.

 

Pozdrower
Adam Borkowski

Jacek Tomkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
604-631-851Lubią nas:

Sponsorzy

 
 
 

Informacje

Polityka prywatności
Fanpage
Kontakt: 604-631-851
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.