Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 43

Wzmocnienia w szeregach V-MAXu

niedziela, 24 luty 2013 12:59

Przynajmniej z kilku powodów nadchodzący sezon kolarski 2013 zapowiada się nadzwyczajnie.

Mamy przyjemność podać oficjalną już informację o solidnych wzmocnieniach personalnych w Klubie V-MAX. Do grona elity naszych szosowców dołączyli właśnie Piotr Kieblesz oraz Dariusz Kołakowski - doświadczeni i obyci już w kolarskim peletonie zawodnicy.

Będą oni zapewne zapewne znaczącym wsparciem dla reszty naszych chłopaków, których w tym sezonie po raz pierwszy zobaczymy w elitarnych wyścigach szosowych z kalendarza PRO-LIGI BGŻ. Oznacza to, że zawodnicy Klubu Kolarskiego V-MAX będą rywalizować z kolarzami zawodowymi, co już dzisiaj wprowadza w nasze szeregi pełną mobilizację, natomiast kibicom zwiastuje niesłychane emocje.

W poczet najmłodszych zawodników V-MAX-u dołączyli nowi obiecujący adepci sztuki kolarskiej: Iza Wiercioch, Dawid Ostrowski, Kuba Soszka, Małgosia Pyrek, Ewelina i Przemek Nowakowie. Cała szóstka już od dłuższego czasu trenuje razem z grupą wykonując naprawdę wielką pracę. Po kontuzji złamanego obojczyka do grupy wraca też Kinga Zgorzelska. Sezon 2013 będzie pierwszym w ich karierze. Wypada im życzyć "połamania kół" !!!

Najstarsza część naszej ekipy to coraz silniejsze i liczniejsze grono Mastersów. Dzięki nim nasza młodzież ma się od kogo uczyć i kogo naśladować. Obserwując ich zimowe przygotowania do sezonu kolarskiego można mieć pewność, że sporo będzie się działo, a młodzież musi się mieć na baczności. Właśnie powitaliśmy w tej ekipie Piotrka Filipczaka, Maćka Mycielskiego i Sławka Kunkę !!!

Do pierwszych wyścigów MTB oraz na szosie zostało niewiele czasu. Przygotowania idą pełną parą - zgodnie z planem.

Jacek Tomkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
604-631-851Lubią nas:

Sponsorzy

 
 
 

Informacje

Polityka prywatności
Fanpage
Kontakt: 604-631-851
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.