Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 43

Wyścig szosowy Grodzisk Maz. - 04.09.2011

wtorek, 06 wrzesień 2011 22:50

Młodzi zawodnicy z Kolarskiej Grupy Dynamo MOSiR Mińsk Mazowiecki w obecnym sezonie 2011, wielokrotnie dawali o sobie znać przy okazji wyścigów MTB jakich coraz więcej odbywa się na terenie kraju. Podopieczni trenera - Jacka Tomkiewicza, przyzwyczajają  się do częstej obecności na podium oraz szybko zdobywają cenne doświadczenia w kolarskim rzemiośle.

Wiosną tego roku poza maratonami MTB, stanęli również do rywalizacji w kolarstwie  szosowym. W minioną niedzielę pod Grodziskiem Mazowieckim rozegrano szosowy wyścig klasyczny na na dystansie 30 km. Płaska i szybka trasa oraz spory wiatr dokładnie weryfikowały umiejętności taktyczne oraz obycie w peletonie młodych zawodników. W tych warunkach nikt nie odważył się na jakikolwiek solowy atak a jasnym stało się że kibice oglądać będą widowiskowy tzw. "finisz z grupy". Ostatnie metry przed metą bardzo mądrze taktycznie rozgrywali zawodnicy z BSA PRO-TOUR, ale to Radkowi Soszyńskiemu z Dynamo MOSiR Mińsk Maz. udało się odskoczyć od grupy na kilkanaście metrów i wspaniale rozegrać finisz. Tego dnia na podium stawali w swoich kategoriach wiekowych również Dominik Jarosz i Michał Dąbrowski (Dynamo MOSiR Mińsk Maz.) 
Sezon jeszcze trwa a przed kolarzami z Mińska Mazowieckiego jeszcze kilka ważnych wyścigów m.in. Mistrzostwa Polski - Kryterium Uliczne w Warszawie 24 i 25 września więc wysoką formę obowiązkowo trzeba utrzymać.

Jacek Tomkiewicz

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wyścigu w Grodzisku Mazowieckim.

Jacek Tomkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
604-631-851Lubią nas:

Sponsorzy

 
 
 

Informacje

Polityka prywatności
Fanpage
Kontakt: 604-631-851
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.