Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 43

W konfrontacji z zawodowcami - MAZOVIA TOUR 2013

czwartek, 22 sierpień 2013 18:31

O tym wyścigu mówiliśmy dużo już zimą... Nikt nie miał wątpliwości, że to jest nasz priorytet w sezonie 2013. Konfrontacja z zawodowymi klubami z Polski i zagranicy musiała wyzwalać spore emocje, ale też mobilizowała do solidnej pracy. Sześć dni na trasach Mazowsza pozostanie na zawsze w pamięci naszych chłopaków.

Już pierwszego dnia w Kozienicach wypadek Darka Kołakowskiego wykluczył go z dalszej rywalizacji. Od peletonu odpadli też Andrzej Sułecki i "wypożyczony" z Żolibera Paweł Czarnecki. W grze pozostał tylko Piotrek Kieblesz, Adam Borkowski i Dominik Jastrzębski.

Kolejne dni to znów walka o przetrwanie. Liczne kraksy, defekty w peletonie, nieustająca akcja najsilniejszych grup... To wszystko odzierało z sił i obciążało psychikę. Nasza ekipa techniczna jadąca autem tuż za peletonem miała sporo roboty. Chłopaki zaliczali kolejne etapy obserwując jak na ich oczach kończą swój udział w wyścigu znane osobistości szosowego peletonu. Kiedy do końca został już ostatni etap w Nowym Dworze Mazowieckim życzenie było tylko jedno: PRZETRWAĆ !!! Do samego końca nasza młoda ekipa nie dała się ograć. Były bardzo ciężkie chwile i momenty zwątpienia, ale jak mówi przysłowie: "w grupie siła" !! My w Klubie mamy już taką grupę. Mamy świetny szosowy zespół, który jest w stanie, bez kompleksów, rywalizować z najlepszymi.

A pomyśleć, że niespełna dwa lata temu po raz pierwszy prezentowaliśmy się uroczyście przed mieszkańcami naszego miasta. Dopiero się rozkręcamy...

Trochę zdjęć z MAZOVIA TOUR 2013 tutaj

Jacek Tomkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
604-631-851Lubią nas:

Sponsorzy

 
 
 

Informacje

Polityka prywatności
Fanpage
Kontakt: 604-631-851
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
K2 Simple Slider