Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 43

VI Forum Klubów i Organizacji Sportowych Powiatu Mińskiego

sobota, 22 grudzień 2012 09:56

W czwartek 6.12.2012 w Centrum Olimpijskim w Warszawie miało miejsce VI Forum Klubów i Organizacji Sportowych Powiatu Mińskiego. Gospodarzem spotkania był Dyrektor Departamentu Edukacji Publicznej i Sportu przy Urzędzie Marszałkowskim - Mirosław Krusiewicz.

Jednym z punktów programu były prezentacje Burmistrza, Starosty oraz Wójtów gmin powiatu mińskiego na temat inicjatyw i osiągnięć sportowych w 2012 roku. Z wielu ust w tym momencie padły ciepłe słowa pod adresem Klubu Kolarskiego V-MAX Mińsk Mazowiecki, który w mijającym sezonie był autorem kilku ciekawych przedsięwzięć dedykowanych zarówno dzieciom i młodzieży, jak i kolarzom wyczynowym. Na tle pozostałych dyscyplin sportowych, które goszczą na terenie naszego powiatu, kolarstwo wypadło bardzo okazale. Jakość i prestiż sportowy organizowanych imprez oraz liczba dzieci nacodzień skupionych w aż 9-ciu "Szkółkach V-MAX-u" świadczy o rozmachu i zasięgu naszego projektu.

W czasie kawowej przerwy goście forum mieli okazję poznać bliżej czołowych zawodników Klubu Kolarskiego V-MAX. W jednej z alejek Muzeum Sportu poświęconej kolarstwu gdzie eksponowane były pamiątki po Feliksie Rawskim - patronie Klubu Kolarskiego V-MAX, trzej nasi zawodnicy byli do dyspozycji wszystkich forumowiczów, a wpięty w trenażer rower szosowy co chwilę był dosiadany przez ludzi w garniturach. Rower to wytrzymał, obsługa stanowiska również... Nogawki od spodni nikomu się nie wkręciły... Pełny sukces !!!

Jacek Tomkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
604-631-851Lubią nas:

Sponsorzy

 
 
 

Informacje

Polityka prywatności
Fanpage
Kontakt: 604-631-851
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.