Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 43

V-MAX zakończył zgrupowania

środa, 06 sierpień 2014 18:44

Zawodnicy Klubu Kolarskiego V-Max wrócili z letnich zgrupowań. Pełnoletni zawodnicy trenowali w wysokich górach na szosach wokół Zieleńca natomiast 13-osobowa ekipa dzieci i młodzieży pracowała solidnie na terenie przepięknej Puszczy Piskiej w okolicach Wiartla. Wszystkie założenia treningowe zostały wykonane w 100 procentach. Teraz nadszedł czas na regenerację sił i krótki wypoczynek (oczywiście na rowerze). Niebawem niektórzy mińscy kolarze poddani zostaną specjalistycznym badaniom wydolnościowym w Instytucie Sportu w Warszawie.

W drugą część sezonu startowego 2014, V-MAX wejdzie z poszerzonym i silniejszym składem. Atmosfera w grupie jest dobra jak nigdy wcześniej a bojowe nastawienie i pewność siebie młodych zawodników przyniesie niebawem pożądane efekty.
W tym miejscu - szczególne podziękowania należą się wszystkim sponsorom Klubu V-MAX z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji na czele oraz rodzicom młodych kolarzy. Bez wsparcia i zaangażowania wielu ludzi wspierających sport na terenie Powiatu Mińskiego, kolarstwo nie funkcjonowało by na dotychczasowym poziomie.

Kilka fot ze zgrupowania tutaj.

Jacek Tomkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
604-631-851Lubią nas:

Sponsorzy

 
 
 

Informacje

Polityka prywatności
Fanpage
Kontakt: 604-631-851
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.