Uroczysta prezentacja Klubu Kolarskiego V-MAX Mińsk Mazowiecki

środa, 21 marzec 2012 22:07

Uff... Mamy to już za sobą. Nikt nie spadł ze sceny i nikt nie pomylił tekstu piosenki, a przynajmniej nie było tego słychać.

Przyzwyczajamy się do jupiterów i fleszy reporterów oraz do licznej publiczności.
Przyszło nas obejrzeć ponad 100 0sób, a drugie tyle oglądało relację internetowa "na żywo" na serwisie minskmaz.com Wirtualny Mińsk Mazowiecki.

Obecni na prezentacji włodarze miasta i powiatu zapewnili, że będą wspierać działania Klubu.
– Gratuluję, że udało się stworzyć ten Klub, że udało się zebrać tak fantastycznych młodych ludzi, którzy z pasją podchodzą do tego sportu. Może Mińsk nie ma wielkich tradycji kolarskich, ale wspólnie będziemy te tradycje budować. A my, jako włodarze miasta będziemy ten sport wspierać. Życzę wam wielu sukcesów – stwierdził Marcin Jakubowski, burmistrz miasta.
– Ogromnie się cieszę, że mogę uczestniczyć w tym historycznym dniu dla Klubu, dla Mińska, ale przede wszystkim dla tych młodych ludzi, których pasją jest kolarstwo. Życzę Jackowi Tomkiewiczowi i zawodnikom wielu sukcesów i deklaruję już dzisiaj, że jeśli tylko uznacie, że mogę wam w tym nie przeszkadzać, to spróbuję wam pomóc – zapewnił Antoni Jan Tarczyński, starosta Powiatu Mińskiego.  

Natomiast Jacek Tomkiewicz - Prezes Klubu Kolarskiego V-MAX oświadczył: Jako trener i zawodnik Klubu Kolarskiego V-MAX chcę zapewnić że jako sportowcy damy z siebie wszystko. W mieście Mińsk Mazowiecki oraz w powiecie mińskim sezon 2012 uważam za otwarty.  

Prezentacja Klubu Kolarskiego V-MAX Mińsk Mazowiecki w rytmie "Laciatemi Cantare" jest już historią. Popatrzcie... Już na spokojnie.

Teraz czas na nasze sportowe wyniki... 

Jacek Tomkiewicz

Jacek Tomkiewicz

Na codzień: wymyśla, tworzy, organizuje, kieruje, inspiruje, prowokuje...

W wolnych chwilach: szkoli, trenuje, rywalizuje, przegrywa i wygrywa...

Jacek Tomkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
604-631-851Lubią nas:

Sponsorzy

 
 
 

Informacje

Polityka prywatności
Fanpage
Kontakt: 604-631-851
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.