Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 43

Uroczysta prezentacja Klubu Kolarskiego V-MAX Mińsk Mazowiecki

środa, 21 marzec 2012 22:07

Uff... Mamy to już za sobą. Nikt nie spadł ze sceny i nikt nie pomylił tekstu piosenki, a przynajmniej nie było tego słychać.

Przyzwyczajamy się do jupiterów i fleszy reporterów oraz do licznej publiczności.
Przyszło nas obejrzeć ponad 100 0sób, a drugie tyle oglądało relację internetowa "na żywo" na serwisie minskmaz.com Wirtualny Mińsk Mazowiecki.

Obecni na prezentacji włodarze miasta i powiatu zapewnili, że będą wspierać działania Klubu.
– Gratuluję, że udało się stworzyć ten Klub, że udało się zebrać tak fantastycznych młodych ludzi, którzy z pasją podchodzą do tego sportu. Może Mińsk nie ma wielkich tradycji kolarskich, ale wspólnie będziemy te tradycje budować. A my, jako włodarze miasta będziemy ten sport wspierać. Życzę wam wielu sukcesów – stwierdził Marcin Jakubowski, burmistrz miasta.
– Ogromnie się cieszę, że mogę uczestniczyć w tym historycznym dniu dla Klubu, dla Mińska, ale przede wszystkim dla tych młodych ludzi, których pasją jest kolarstwo. Życzę Jackowi Tomkiewiczowi i zawodnikom wielu sukcesów i deklaruję już dzisiaj, że jeśli tylko uznacie, że mogę wam w tym nie przeszkadzać, to spróbuję wam pomóc – zapewnił Antoni Jan Tarczyński, starosta Powiatu Mińskiego.  

Natomiast Jacek Tomkiewicz - Prezes Klubu Kolarskiego V-MAX oświadczył: Jako trener i zawodnik Klubu Kolarskiego V-MAX chcę zapewnić że jako sportowcy damy z siebie wszystko. W mieście Mińsk Mazowiecki oraz w powiecie mińskim sezon 2012 uważam za otwarty.  

Prezentacja Klubu Kolarskiego V-MAX Mińsk Mazowiecki w rytmie "Laciatemi Cantare" jest już historią. Popatrzcie... Już na spokojnie.

Teraz czas na nasze sportowe wyniki... 

Jacek Tomkiewicz

Jacek Tomkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
604-631-851Lubią nas:

Sponsorzy

 
 
 

Informacje

Polityka prywatności
Fanpage
Kontakt: 604-631-851
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.