Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 43

To idzie młodość

sobota, 25 maj 2013 14:56

Od początku sezonu kolarskiego 2013 w Klubie V-MAX dużo i często mówi się o jego "wizytówce", czyli Elicie szosowej. Bez wątpienia, na tym polu mamy być z czego dumni - jest wreszcie silny, zgrany skład, który potrafi wygrywać z najlepszymi.

Jednak nie można przemilczeć tego co od pewnego czasu zadziało się w szeregach naszych najmłodszych kolarzy. Już podczas zimowych treningów przygotowawczych u wielu z nich wyraźnie widać było determinację i świetne nastawienie mentalne.

Skrystalizowała się kilkunastoosobowa ekipa 12-15-latków, którzy zaczynają odnosić pierwsze sukcesy, na które ciężko zapracowali.

Dawid Rosochacki powoli ale systematycznie rozkręca nogę i regularnie staje na pudle w maratonach na dystansie HOBBY Kinga Zgorzelska mimo zeszłorocznej kontuzji obojczyka szybko wchodzi na wysokie obroty i przebojowo wskakuje na podium na dystansie FIT. Małgosia Pyrek, która od niespełna dwóch miesięcy dosiada roweru MTB po prostu "powala" rywalki na kolana, a to co zrobiła ostatnio na maratonie w Piasecznie, nie pozostawia nikomu wątpliwości kto będzie wymiatał konkurencję i to nie tylko na trasach MTB, ale i na szosie.

Słowa uznania należą się też Kubie Soszce za sportową postawę i za godny pozazdroszczenia upór, jaki widać na każdym treningu. Miłosz Gębarski, to nasz najmłodszy szosowiec - widać, że wie o co chodzi w tej zabawie, bo jeździ "z głową", co pokazał w ostatnim wyścigu w Mińsku. Przemek i Ewelina Nowakowie to "waleczne rodzeństwo" - w małym ciele wielki duch !!! Iza Wiercioch i Dawid Ostrowski, to duży potencjał możliwości i kawał dobrej roboty wykonanej zimą 2012/13, więc efekty muszą przyjść. To pewne !!!

Po maratonach w Legionowie i Piasecznie oraz wyścigu LMC w Mińsku Mazowieckim, niebawem nasza młoda ekipa wystartuje w Otwocku, Mrozach i Mińsku Mazowieckim. Dobrze, że chcą walczyć w MTB i na szosie. Na ich poziomie bardzo ważna jest wszechstronność i obycie w wyścigach.

Kilka fot z wyścigów MTB (Legionowo, Bydgoszcz, Toruń) - tutaj

Jacek Tomkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
604-631-851Lubią nas:

Sponsorzy

 
 
 

Informacje

Polityka prywatności
Fanpage
Kontakt: 604-631-851
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.