Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 43

Relacja z Szybkiego Czwartku 29.09.2011

piątek, 30 wrzesień 2011 23:28

To było nasze ostatnie czwartkowe spotkanie w sezonie 2011. Chyba wszyscy starali się szybko zakończyć wyścig bo po 18-tej robi się ciemno i zimno. "Najzimniej" tego wieczoru było Krzyśkowi i Jackowi albowiem już na drugiej rundzie odjechali pozostałym i spokojnie dojechali do mety. W pościgu "zaciągali" Zbyszek i Rafał natomiast młodzież jakby bez prądu...  

Łącznie na "Szybkich Czwartkach" ścigaliśmy się 12 razy. Kolorowa tabelka fajnie pokazuje przebieg rywalizacji i daje każdemu możliwość obserwacji własnych występów. Jej celem nie było wyłonienie zwycięzców, wyciąganie statystyk itp. Każdy z nas patrzy na te "cyferki" inaczej. Nie można jednak udawać, że przyjeżdżaliśmy na naszą pętlę w celach piknikowych. Wzajemnie obserwujemy rywali w peletonie, walczymy miedzy sobą, dajemy z siebie wszystko... Takie ma być kolarstwo !!
Zapewne każdy z nas ma jakieś przemyślenia na temat tej zabawy, jakieś pomysły, nowe rozwiązania... Wszyscy przyglądaliśmy się naszym wynikom, rejestrowaliśmy możliwości rywali, wyciągaliśmy wnioski. Trzeba też obiektywnie przyznać, że od początku naszych zmagań, niektórzy wręcz przyciągali uwagę swoją postawą sportową no i rzecz jasna - wynikami ! Ja typuję dwa nazwiska, które w moim przekonaniu trzeba docenić.
1. Zbyszek Potylicki - SMCT. Najstarszy z nas, wszechstronny, obecny na większości "Czwartków" Poważnie traktował ten sezon i zrobił świetne wyniki. Na finiszach ogrywał dużo młodszych ścigantów pokazując im plecy.
2. Radek Soszyński - Dynamo MOSiR Mińsk Maz. Jeden z młodszych "szoszonów". To jego pierwszy w życiu sezon startowy jednocześnie w MTB i na szosie. Czasem wygrywa, czasem przegrywa ale zawsze "z zębem". Na treningach... 300 % normy !!!
Proponuję, piszcie na shotboxie na gorąco o Waszych typowaniach, o propozycjach i nowych pomysłach na sezon 2012.  
Do zobaczenie w niedzielę 2 października kiedy to ostatni raz zafiniszujemy na "szybkiej pętli". Oby szczęśliwie...

Jacek Tomkiewicz

Załączniki do pobrania:

Jacek Tomkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
604-631-851Lubią nas:

Sponsorzy

 
 
 

Informacje

Polityka prywatności
Fanpage
Kontakt: 604-631-851
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.