Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 43

Super Prestige - super szybki !!!

środa, 16 maj 2012 11:40

Kolejne starcie naszych zawodników czyli Super Prestige w Chmielewie przechodzi do historii...

Prognozy nie do końca pokryły się z rzeczywistością... Fakt, że „będzie szybko”, był do przewidzenia gdy wcześniej obserwowaliśmy listę nazwisk i klubów zgłoszonych do wyścigu. Jednak już na pierwszej pętli okazało się że będzie „baaaardzo szybko” !!

Przez cały czas praktycznie trzeba było być czujnym i jechać w miarę wysoko. Atakowali zarówno liderzy jak i ci mniej znani... Najwięcej akcji tradycyjnie miało miejsce na podjeździe w Barczącej oraz za mostkiem w Zakolu Starym. Na długim i szybkim zjeździe w Mariance prędkości były naprawdę imponujące.

V-MAX wystawił do wyścigu całą „szosową młodzież” tj. Adama, Domisia, Michała, Radka i Dominika wspieranych przez Rafała Sabaka z grupy „Masters” i oczywiście przez trenera - Jacka Tomkiewicza. Od początku nasi jechali aktywnie i bardzo rozsądnie. Wszyscy skończyli wyścig w głównej grupie, a na ostatniej długiej  prostej przed finiszem Adam i Domiś jeszcze odskoczyli od peletonu demonstrując aktualne możliwości sprinterskie. Bardzo dobrze pokazali się też Michał i Rafał przyjeżdżając w zasadniczej grupie na wysokich pozycjach. Wyraźnie już widać że ekipę mamy mocną. Chłopaki dobrze się rozumieją i wreszcie są pewni swoich możliwości.

Teraz dalej trenujemy choć już nie tak ciężko... Najbliższe duże wyścigi szosowe to Super Prestige - Rawa Mazowiecka i Łódź.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz zapoznania się z wynikami wyścigu w Chmielewie.

Jacek Tomkiewicz

Jacek Tomkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
604-631-851



Lubią nas:

Sponsorzy

 
 
 

Informacje

Polityka prywatności
Fanpage
Kontakt: 604-631-851
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.