Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 43

Rowerowa rekreAKCJA

wtorek, 29 kwiecień 2014 19:49

11.05.2014r w samo południe, przed Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji wiele się będzie działo. Zapowiada się pierwsze w Mińsku tak wielkie święto rowerzystów. Entuzjaści dwóch kółek z całego powiatu mińskiego punktualnie o 11:30 utworzą wielki kolorowy peleton, który w tempie "turystyczno-spacerowym" przejedzie ulicami Mińska Mazowieckiego w kierunku Marianki i Chmielewa.

Rowerowa RekreAKCJA - bo tak nazwano tą ciekawą inicjatywę Klubu Kolarskiego V-MAX Mińsk Mazowiecki oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, powinna przyciągnąć wszystkich amatorów aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Nie potrzeba zbyt wiele żeby razem dobrze się bawić, poznać ciekawych ludzi, zwiedzić z perspektywy rowerowego siodełka urokliwą okolicę... Potrzebny jest tylko rower i dobry humor, a jak mówi porzekadło cyklistów: "...pogoda na rower jest tylko dobra lub ... bardzo dobra".

Tej rowerowej RekreAKCJI dodaje smaczku jeszcze jeden istotny fakt. Do naszej tutejszej grupy rowerzystów dołącza się gwiazda polskiego kolarstwa szosowego, a szpaler zamknie ogromny peleton kolarzy wyczynowych, który o godz. 12:30 walczyć będzie w wyścigu szosowym Super Prestige rozegranym na pętli Marianka, Barcząca, Chmielew.

Warto więc zabrać rodzinę i znajomych, a w plecaku mieć aparat fotograficzny. No i nie żałować gardeł dla chłopaków z mińskiego V-MAX-u, którzy jak zawsze zapowiadają walkę...

 

Jacek Tomkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
604-631-851Lubią nas:

Sponsorzy

 
 
 

Informacje

Polityka prywatności
Fanpage
Kontakt: 604-631-851
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.