Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 43

Relacja z Szybkiego Czwartku - 17.04.2014

czwartek, 17 kwiecień 2014 19:56

Dzisiaj przez MOSiR-em w Mińsku Mazowieckim zebrało się niespełna 20-u kolarzy. Piękna słoneczna pogoda, choć jeszcze dosyć zimno. Od startu natychmiastowe ataki, szarpane tempo. Widać że stopniowo robi się coraz szybciej.

Już na pierwszych kilometrach odjechał Wojtek Kwiatek (Warszawa) i Mateusz Mikulski (Pilawa). W odpowiednim momencie do ucieczki dojechał Darek Kołakowski (V-MAX). Jak się później okazało ta trójka skutecznie się obroniła przed pościgiem i dzieliła się punktami aż do mety. Próbował do tego doskoczyć Andrzej Sułecki (V-MAX) ale troszeczkę zabrakło... i przyjechał na metę jako czwarty. W drugim 4-osobowym wagonie dobrą współpracę zawiązali Marcin Lirski (Cyklon), Bartek Bartnicki (Mińsk Mazowiecki), Piotrek Łaziuk (v-MAX) i Jacek Tomkiewicz (V-MAX). Za tą czwórką na metę wjechali pozostali w przetrzebionych grupkach.
Wśród młodszej grupy (15-30 lat) wygrał Kołakowski (V-MAX) przed Kwiatkiem (Warszawa). Wśród starszaków (powyżej 30 lat) najszybszy był Tomkiewicz (V-MAX) przed Lirskim (Cyklon).

Gratulacje dla wszystkich za walkę i podziękowania za świetny trening.

Wyniki z dzisiejszego Szybkiego Czwartku tutaj

Jacek Tomkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
604-631-851Lubią nas:

Sponsorzy

 
 
 

Informacje

Polityka prywatności
Fanpage
Kontakt: 604-631-851
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.