Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 43

Relacja z Szybkiego Czwartku - 10.04.2014

niedziela, 13 kwiecień 2014 14:42

Pierwsza "Czwartkowa gonka 2014" jest za nami. Do ostatniej chwili przed startem straszyły nas deszczowe chmury, ale jakoś się udało. Mimo niskiej temperatury na starcie stanęło blisko 20 osób. Z radością powitaliśmy w grupie Martę Kolczyńską z "Ośki Warszawa" oraz Mastersów z Garwolina.

Od startu - atmosfera w grupie była dość grzeczna i nikt nie starał się o specjalne fajerwerki. Jedynie na lotnych premiach zawodnicy skrzętnie zbierali punkty. Po czterech kółkach do mety jako pierwsza dojechała dwójka z V-MAX-u (Kołakowski i Jarosz), a za nimi z minutową stratą zameldowała się grupa zasadnicza.

Kategorię do lat trzydziestu wygrał Kołakowski, przed Jaroszem, natomiast w kategorii 30+ najwięcej punktów zebrał Jacek Tomkiewicz przed Rafałem Sabakiem (wszyscy V-MAX).

Duże słowa uznania dla juniora z Cegłowa Dominika Murasickiego, który w tym roku debiutuje w szosowym peletonie. Nasz 15-latek jechał bardzo czujnie i był bardzo aktywny na lotnych premiach gromadząc aż 18 punktów.

Kolejne czwartkowe spotkanie również o 17:00 ale już na parkingu przed MOSiR w Mińsku Mazowieckim przy ul. Wyszyńskiego 56.

Wyniki Szybkiego Czwartku 10.04.2014 tutaj

Jacek Tomkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
604-631-851Lubią nas:

Sponsorzy

 
 
 

Informacje

Polityka prywatności
Fanpage
Kontakt: 604-631-851
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.