Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 43

Półmetek sezonu 2013

niedziela, 21 lipiec 2013 20:01

Klub Kolarski V-MAX Mińsk Mazowiecki starannie szykuje formę do drugiej części sezonu 2013. Nasi zawodnicy ciężko pracowali na górskim zgrupowaniu w Zieleńcu, który jest polską mekką kolarzy szosowych.

Niezliczona ilość długich, ciężkich podjazdów, zarówno po polskiej, jak i czeskiej stronie, świetne nowe nawierzchnie dróg oraz położenie na wysokości 900 m n.p.m czyni to miejsce świetną bazą szkoleniową dla kolarstwa wyczynowego. Dominik Jastrzębski, Andrzej Sułecki, Dominik Jarosz, Adam Borkowski, Piotr Kieblesz, Darek Kołakowski i Trenejro dzień po dniu zmagali się tamtejszymi podjazdami.

Po powrocie do domu nasi kolarze nie będą odpoczywać zbyt długo. 22.07.2013 pięcioosobowa szosowa elita naszego klubu wystartuje w sześcio-etapowym międzynarodowym wyścigu "Lotto Mazovia Tour". Wydarzenie to jest celem priorytetowym naszych szosowców, a o jego randze niech świadczy fakt, że kilka lat temu brylował tutaj sam Peter Sagan, którego przedstawiać nikomu nie trzeba.

Tymczasem "młodsza część" zawodników V-MAX-u nie traci czasu na wakacyjne leniuchowanie. Dziewczęta i chłopcy odbywają regularne treningi oraz biorą udział w maratonach MTB. Ostatnimi czasy swoja świetną dyspozycje potwierdzają nieustannie: Małgosia Pyrek i Dawid Rosochacki, a w ostatni weekend dołączył do nich Przemek Nowak. Cała trójka udeptuje miejsca na podium Merida Mazovia MTB Marathon.

Jacek Tomkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
604-631-851Lubią nas:

Sponsorzy

 
 
 

Informacje

Polityka prywatności
Fanpage
Kontakt: 604-631-851
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.