Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 43

Pani Zimie już dziękujemy...

poniedziałek, 04 luty 2013 19:54

Nie mamy nic przeciwko, żeby to było nasze pożegnanie z zimą. Był prawdziwy koń z saniami, a nawet dwa konie, mnóstwo śniegu, no i najprawdziwsze -12 st.C. Ani ogromne ognisko, ani herbata i grzaniec nie zdołały podnieść temperatury naszej zmarzniętej grupy.

Klubowy kulig jaki zorganizowaliśmy w sobotę 26 stycznia w Grębiszewie był okazją do wspólnego spotkania zawodników, rodziców i przyjaciół naszego kolarskiego grona. Był to dobry moment na sportowe otrzęsiny naszych trzech najmłodszych kolarzy, którzy niedawno zasilili szeregi V-Maxu. Iza Wiercioch, Dawid Ostrowski i Kuba Soszka z wielkim przejęciem na twarzach złożyli "kolarskie przyrzeczenie", a następnie pomyślnie przeszli próbę wytrzymałości. W obecności zacnej starszyzny cała trójka musiała skosztować tajemniczego eliksiru specjalnie przygotowanego na ten moment przez prezesa klubu. W kilka sekund wszystkie trzy bidony zostały opróżnione, a miny na twarzach trzech młodziaków były... jakby lekko kwaśne. Dali radę !!!

Tego wieczoru nikt nie zastanawiał się ile kalorii ma pieczona na ognisku kiełbasa. Ważne że była ciepła. Aby do wiosny !!!

Zapraszamy do galerii zdjęć z kuligu, robionych przez Ewę i Maćka Mycielskich oraz Dyźka.

Jacek Tomkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
604-631-851Lubią nas:

Sponsorzy

 
 
 

Informacje

Polityka prywatności
Fanpage
Kontakt: 604-631-851
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.