Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 43

Nie śpimy...

niedziela, 12 styczeń 2014 19:58

Pozorna cisza na naszej stronie nie oznacza, że nic się u nas nie dzieje. Wręcz przeciwnie. Wraz z początkiem nowego roku nasi zawodnicy weszli w drugą część okresu przygotowawczego do sezonu 2014.

Dotychczas wykonaliśmy już sporą robotę treningową na salach gimnastycznych i siłowni. Wiele godzin zaliczyliśmy tez w plenerze gdzie pracujemy nad wytrzymałością i siłą. Basen i sauna skutecznie przyspiesza naszą regenerację umożliwiając szybką gotowość do kolejnych obciążeń treningowych. Odpaliliśmy już nasze trenażery gdzie spędzamy zimą wiele godzin. Jeśli warunki śniegowe będą sprzyjające to okres przygotowawczy uzupełnimy nartami biegowymi.

Znamy dokładnie nasze słabe i mocne punkty. W procesie budowania formy kładziemy szczególny nacisk na własne mankamenty i elementy które trzeba poprawić.

W sezonie startowym 2014 szeregi Klubu V-MAX zasili kilku nowych zawodników i zawodniczek. Wzmocnimy zarówno naszą szosową Elitę i Mastersów, jak i najmłodsze grupy Młodzików i Juniorów.

Bardzo cieszy fakt, że niedawno stanęli obok nas nowi sponsorzy dzięki którym będziemy mogli funkcjonować na jeszcze wyższym poziomie i częściej wygrywać.

Kolejne szczegóły już niebawem...

Jacek Tomkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
604-631-851Lubią nas:

Sponsorzy

 
 
 

Informacje

Polityka prywatności
Fanpage
Kontakt: 604-631-851
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.