Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 43

"Na galowo" w Dębe Wielkim

wtorek, 21 styczeń 2014 19:43

Nie tak dawno mieliśmy okazję uczestniczyć w uroczystym otwarciu nowej hali sportowej w Dębe Wielkim. Obiekt naprawdę robi duże wrażenie i zapewne cieszy tutejszych przedstawicieli sportów halowych, bo treningi w takim miejscu to prawdziwa przyjemność.

W ostatnią sobotę nowa hala zgromadziła szerokie gremium ludzi związanych ze sportem, którzy tego dnia byli gośćmi III Gali Sportu w Dębe Wielkim, gdzie dokonano wyboru "sportowców roku 2013".

Dla V-MAX-u i całego kolarstwa to popołudnie było szczególnie radosne. Nasza zawodniczka Małgorzata Pyrek w kategorii OPEN wywalczyła tytuł "Sportowca Roku 2013", natomiast w kategorii "Sportowa Nadzieja" najwyższe trofeum zostało przyznane naszemu Kubie Soszce. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i cieszymy się, że kolarstwo w naszym powiecie jest wreszcie zauważane i doceniane.

W czasie uroczystości Wójt Gminy Dębe Wielkie Krzysztof Kalinowski wręczył zawodnikom Szkółki Kolarskiej V-MAX Dębe Wielkie kaski kolarskie GIRO, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

W nadchodzącym sezonie kolarskim 2014 będziemy chcieli potwierdzić naszą pozycję na krajowych wyścigach szosowych i MTB. 29.06.2014 podczas Kolarskiego Kryterium Ulicznego jakie będzie organizowane właśnie w Dębe Wielkim, podobnie jak rok wcześniej, postaramy się porządnie namieszać.

Jacek Tomkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
604-631-851Lubią nas:

Sponsorzy

 
 
 

Informacje

Polityka prywatności
Fanpage
Kontakt: 604-631-851
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.