Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 43

Merida Mazovia MTB w Legionowie 13.04.2014

niedziela, 13 kwiecień 2014 17:38

Początek okresu startowego 2014 dla młodych kolarzy z V-MAX-u zaczął się obiecująco. Okazja do pierwszego sprawdzianu aktualnej formy była legionowska I edycja Merida Mazovia MTB Maraton. Nasze dzieci i młodzież wystartowały na 6-kilometrowym dystansie Hobby oraz 24-kilometrowym dystansie Fit.

Zgodnie z oczekiwaniami najlepiej wypad Kuba Soszka, który w zimowym okresie przygotowawczym wykonał kawał świetnej roboty treningowej. Kuba na finiszowym sprincie pokonał zawodnika z BSA i stanął na najwyższym stopniu podium. Na tym samym  dystansie fantastycznie wypadła Ewelina Nowak zajmując III miejsce.

Kilku naszych młodych wychowanków po raz pierwszy zmierzyła się z dłuższym dystansem Fit. Tutaj w swoich kategoriach wiekowych III miejsca na pudle przypadły dla Gosi Pyrek i Izy Wiercioch. Na tym samym dystansie w pierwszych dziesiątkach w swoich kategoriach wiekowych znaleźli się Przemek Nowak i Paweł Kwaśny.

Kolejny maraton Merida Mazovia zagości na Warmii w malowniczej miejscowości Chorzele 27.04.2014r. Do tego czasu forma naszych zawodników będzie jeszcze wyższa, a apetyt na zwycięstwa jeszcze większy.

Gratulacje dla całej maratońskiej ekipy !!!

Jacek Tomkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
604-631-851Lubią nas:

Sponsorzy

 
 
 

Informacje

Polityka prywatności
Fanpage
Kontakt: 604-631-851
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.