Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 43

Maratończycy w akcji

wtorek, 25 czerwiec 2013 19:05

Kolejne edycje Merida Mazovia MTB Marathon miały miejsce 8.06. w Otwocku oraz 16.06 w Kozienicach. Maratony MTB to tradycyjnie pole walki dla naszych najmłodszych zawodników startujących na dystansach Hobby i Fit.

W Otwocku wiele radości dostarczyły nam nasze dziewczyny. Gosia Pyrek, która już przyzwyczaja nas do swoich miejsc na podium - nie zawiodła i tym razem. Była druga w kategorii Open na dystansie Fit, wygrywając tym samym swoja kategorię wiekową. Kinga Zgorzelska z kolei, która od początku sezonu imponuje determinacją i systematyką w pracy treningowej, wreszcie zebrała pierwsze efekty wygrywając swoja kategorie wiekową na dystansie Fit.

Na trasę Hobby ruszyło czworo naszych młodych kolarzy. Najszybszy z nich był Przemek Nowak kończąc rywalizacje na siódmym miejscu, 11-ty był Jakub Soszka, a 12-ty nasz najmłodszy zawodnik Dawid Rosochacki, który zajął jednocześnie drugie miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Regularnie do "strefy podium" zbliża się Iza Wiercioch, która w Otwocku zajęła piąte miejsce Open również na dystansie Hobby.

Trasa w Kozienicach nie należała do łatwych, bowiem częste opady deszczu rozmyły niektóre jej fragmenty. W błocie, wodzie i piasku też trzeba umieć sobie radzić i to naszej młodzieży udało się całkiem nieźle. Pod nieobecność Gosi Pyrek świetną robotę zrobiły dwie pozostałe dziewczyny z V-MAX-u. Kinga Zgorzelska była druga w swojej kategorii wiekowej na dystansie Fit, a Iza Wiercioch na dystansie Hobby wywalczyła swoje pierwsze podium zajmując trzecią lokatę w kategorii wiekowej. Tradycyjnie wysoko uplasował się Dawid Rosochacki kończąc ściganie na drugim miejscu w swojej kategorii wiekowej na dystansie Hobby. Autorem największej niespodzianki w Kozienicach był Kuba Soszka, który wpadł na metę dystansu Hobby na trzecim miejscu w Open, tym samym plasując się na drugim miejscu w swojej kategorii wiekowej, tracąc do zwycięzcy zaledwie 3 sekundy !!! Defekt techniczny wykluczył z rywalizacji Małgosię Tomaszycką, która tego dnia chciała się zmierzyć z dystansem Mega.

Czekamy na kolejne, udane występy młodego V-MAX-u.

Kilka zdjęć naszych zawodników ze stron Merida Mazovia MTB Marathon tutaj

Jacek Tomkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
604-631-851Lubią nas:

Sponsorzy

 
 
 

Informacje

Polityka prywatności
Fanpage
Kontakt: 604-631-851
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.