Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 43

Majówka sukcesów

wtorek, 06 maj 2014 20:07

Kolarze mińskiego Klubu V-MAX wyraźnie wchodzą na wyższe obroty.

Skupieni przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji zawodnicy prowadzeni przez Jacka Tomkiewicza, w ostatni majowy "długi weekend" nie mieli czasu na grilowanie i inne przyjemności. Pomimo niskiej temperatury stanęli na starcie rozmaitych wyścigów szosowych.

Krzysztof Kryczka (kat. Orlik) sprawdzał stan aktualnej formy w Memoriale Romana Siemińskiego w Płońsku, gdzie toczył walkę z kolarzami zawodowymi. Tuż obok, w tym samym czasie, w ramach Wyścigu Dookoła Mazowsza Amatorów, udane występy odnotował Tomek Czyżkowski (kat. Masters), który stanął na trzecim stopniu podium oraz Dominik Jarosz, który w kategorii Juniorów zajął drugie miejsce.

W tym samym czasie w Ełku sprinterskie pojedynki w ramach Międzynarodowego Kolarskiego Kryterium Ulicznego - Puchar Burmistrza Ełku, toczył trener V-MAX-u Jacek Tomkiewicz, pewnie wygrywając kategorię Mastersów.

Najbardziej cieszy jednak postawa Młodzików i Juniorów Młodszych mińskiego Klubu. Mimo, że "indywidualna jazda na czas" nie jest ich specjalnością, to w podwarszawskiej Kobyłce w świetnym stylu pokonali wszystkich rywali. Jakub Soszka (kat. Młodzik) oraz Miłosz Gębarski (kat. Junior Młodszy) stanęli na najwyższych stopniach podium.

"...to dopiero początek sezonu, ale wykorzystujemy każdą okazję do sprawdzenia aktualnej formy w konfrontacji z silnymi rywalami. Nasza młodzież już za dwa tygodnie znów podejmie kolejne zmagania na trasach wyścigów MTB, Elita V-MAX-u natomiast chce się pokazać z dobrej strony w Pucharze Polski Masters w Chmielewie 11 maja 2014r. Mam podstawę sądzić, że wszystko idzie zgodnie z planem. W drużynie mamy świetną atmosferę, a zawodnicy są pewni siebie i głodni kolejnych sukcesów..." Jacek Tomkiewicz - trener.

Jacek Tomkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
604-631-851Lubią nas:

Sponsorzy

 
 
 

Informacje

Polityka prywatności
Fanpage
Kontakt: 604-631-851
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.