Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 43

Podziękowania

czwartek, 02 czerwiec 2011 21:07

Właśnie mija równy miesiąc od 2-majowego "mińskiego ulicznego ścigania". Ten czas pozwala w pełni na spokojne podsumowanie, oceny i wnioski. Zapewne poza licznymi pochlebnymi ocenami jakie otrzymała impreza, były też opinie krytyczne. Przekonałem się wielokrotnie że przy organizacji tak dużych przedsięwzięć nie sposób spełnić wszystkich oczekiwań obserwatorów.

Cały projekt od samego początku wyznaczony miał jasny cel i sposób jego realizacji. Udało się przyciągnąć do naszego miasta zawodowe kolarstwo polskie i zagraniczne. Ten prestiżowy wyścig zebrał wysokie oceny zarówno w środowiskach kolarskich jak i wśród publiczności. Doceniono poziom sportowy, sprawną organizację i godną oprawę. Najfajniejsze jednak było to że na mińskich ulicach pierwszy raz rywalizowały dzieci, więc może będzie to początek nowego rozdziału dotyczącego "małego i dużego kolarstwa" w Powiecie Mińskim.
O kolejnych imprezach już niebawem przeczytacie na "odświeżonej" stronie Dynamo Mińsk Mazowiecki.
Jeszcze raz - WIELKIE DZIĘKI za wszystkie ciepłe słowa, pomoc i wsparcie przy organizacji Międzynarodowego Kolarskiego Kryterium Ulicznego im. R.Siemińskiego.

Jacek Tomkiewicz

Jacek Tomkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
604-631-851Lubią nas:

Sponsorzy

 
 
 

Informacje

Polityka prywatności
Fanpage
Kontakt: 604-631-851
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.