Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 43

W Siedlcach - całe pudło dla V-MAX-u

niedziela, 22 kwiecień 2012 09:50

21 kwietnia w Siedlcach odbył się zapowiadany dużo wcześniej wyścig kolarski "Dziewulońska Strzała" w formie indywidualnej jazdy na czas. Organizatorzy czyli Atlas Team Siedlce przygotowali 10-kilometrową trasę na obrzeżach miasta. W tym miejscu wielkie słowa uznania dla siedleckich środowisk kolarskich za pomysł i wykonanie !!!

Na miejsce startu przybyło ok. 30-u zawodników, miedzy innymi z Sokołowa Podlaskiego, Siedlec i Mińska Mazowieckiego, którzy tego dnia mieli zmierzyć się w ciekawej, aczkolwiek niełatwej konkurencji. Klub Kolarski V-MAX Mińsk Mazowiecki przyjechał do Siedlec w najsilniejszym składzie traktując ten występ jako jeden z ostatnich sprawdzianów przed majowym Kolarskim Kryterium Ulicznym - Memoriał R.Siemińskiego, które odbędzie się na centralnych ulicach Mińska Mazowieckiego. "Czasówka" dla mińskich kolarzy to nowe wyzwanie, ale jak zostało powiedziane na początku sezonu: "wszędzie będzie nas pełno", zawodnicy w limonkowo-granatowych trykotach stanęli do tej rywalizacji.

Ostatni Szybki Czwartek - 12 kwietnia, pokazał że kolarze z V-MAX-u już "łapią nogę" i że na siedleckiej czasówce nie będą tylko tłem dla imprezy. Nikt nie przypuszczał jednak, że Klub Kolarski V-MAX zajmie w kategorii OPEN całe pudło ! Wyniki poniżej:

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Dziewulońskiej Strzały.

Jacek Tomkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
604-631-851Lubią nas:

Sponsorzy

 
 
 

Informacje

Polityka prywatności
Fanpage
Kontakt: 604-631-851
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.