Zapraszamy na ostatnie szosowe ściganie w sezonie 2013. Znana i lubiana "pętla Chmielewska" zawsze przyciągała wielu kolarzy. Mamy nadzieję, że i tym razem nie będzie inaczej.

Po ceremonii dekoracji zwycięzców V-MAX zaprasza na grilla i coś jeszcze...

Dużo się działo w tym roku na trasach wyścigów serii ŻTC Bike Race Super Prestige.

Ściganie obfitowało w zarówno lepsze, jak i gorsze momenty. Na szczęście, o złych szybko się zapomina, a dobre znacznie lepiej zapadają w pamięć, tym bardziej jeśli pozwoliły na spełnienie kilku sportowych marzeń. Udało się wygrać pierwszy konkretny, ogólnopolski wyścig klasy masters-amator, jak również zdobyć i utrzymać prowadzenie w klasyfikacji generalnej całego cyklu wyścigów

Ostatni "Szybki Czwartek", który zbiegł się ze świętem WNMP był dość nietypowy. Najpierw pojawiły się wątpliwości typu "robimy, czy nie robimy?". Kiedy większość stałych ścigantów zdecydowała, że startujemy, do pomysłu pozytywnie podeszło kilku zawodników z Siedlec, Warszawy, Wesołej, którzy bywają systematycznie na "Chmielewskiej czwartkowej pętli".

Festyn wakacyjny "Sójka Mazowiecka" organizowany corocznie w Cegłowie był okazją do zaproszenia naszego Klubu do wzięcia udziału w uroczystościach.

Ogólnopolski Cykl Wyścigów Szosowych - "SUPER PRESTIGE" organizowany przez Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów - jak co roku przyciąga grona najlepszych kolarzy amatorów. W tym sezonie nasza "szosowa Elita" kilkakrotnie już błysnęła na Super Prestige, ale ostatni wyścig 3.08. w Nowym Kawęczynie - to już kompletna dominacja V-MAX-u.

O tym wyścigu mówiliśmy dużo już zimą... Nikt nie miał wątpliwości, że to jest nasz priorytet w sezonie 2013. Konfrontacja z zawodowymi klubami z Polski i zagranicy musiała wyzwalać spore emocje, ale też mobilizowała do solidnej pracy. Sześć dni na trasach Mazowsza pozostanie na zawsze w pamięci naszych chłopaków.

Po lipcowych przygotowaniach do drugiej części sezonu 2013 przyszedł czas na weryfikację zbudowanej formy. Klub V-MAX przystąpił do kolejnych wyścigów MTB oraz szosowych.

Bardzo pewnie swoje zmagania na trasach MERIDA MAZOVIA MTB MARATHON wznowiła młodsza część naszej ekipy. Regularne wakacyjne treningi techniki przyniosły spodziewany efekt.

Jacek Tomkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
604-631-851Lubią nas:

Sponsorzy

 
 
 

Informacje

Polityka prywatności
Fanpage
Kontakt: 604-631-851
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.