Pierwsza "Czwartkowa gonka 2014" jest za nami. Do ostatniej chwili przed startem straszyły nas deszczowe chmury, ale jakoś się udało. Mimo niskiej temperatury na starcie stanęło blisko 20 osób. Z radością powitaliśmy w grupie Martę Kolczyńską z "Ośki Warszawa" oraz Mastersów z Garwolina.

Szosowy wyścig z Challenge'u Masters, który miał miejsce 30.03.2014 w Grodzisku Mazowieckim wywołuje w naszych szeregach uzasadniony optymizm. Jak widać mastersi z V-MAX-u chcą mieć sporo do powiedzenia w ogólnopolskim peletonie szosowym w sezonie 2014.

Nasze szosowe treningi punktowane rozpoczniemy już 10 kwietnia 2014 r.

Na początku sezonu będziemy się spotykać o godz. 17:00 przy fontannie w Mińsku Mazowieckim.

Nie tak dawno mieliśmy okazję uczestniczyć w uroczystym otwarciu nowej hali sportowej w Dębe Wielkim. Obiekt naprawdę robi duże wrażenie i zapewne cieszy tutejszych przedstawicieli sportów halowych, bo treningi w takim miejscu to prawdziwa przyjemność.

Pozorna cisza na naszej stronie nie oznacza, że nic się u nas nie dzieje. Wręcz przeciwnie. Wraz z początkiem nowego roku nasi zawodnicy weszli w drugą część okresu przygotowawczego do sezonu 2014.

Bardzo udany sezon kolarski 2013 zakończyli najmłodsi mińscy kolarze. Dzieci z powiatu mińskiego od wiosny regularnie rywalizowały w ogólnopolskim cyklu kilkunastu wyścigów Merida Mazovia MTB Marathon.

Minionej soboty 28 września 2013, w piękne jesienne popołudnie, kolorowy kolarski peleton pojawił się w powiecie mińskim po raz ostatni w tym sezonie. Kalendarz kolarskich wydarzeń na ziemi mińskiej był w tym roku napięty jak nigdy dotąd, a ostatnia jego odsłona nastąpiła właśnie w Chmielewie. Miejsce to jest znane i lubiane przez kolarskie grono.

Jacek Tomkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
604-631-851Lubią nas:

Sponsorzy

 
 
 

Informacje

Polityka prywatności
Fanpage
Kontakt: 604-631-851
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.