Już od startu "czerwoni" gonili "zielonych", a za chwilę było zupełnie odwrotnie, po czym sytuacja zmieniała się o całe 180 stopni. Jak to często bywa: "gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta". Najwięcej siły aż do końca zachował Łukasz Danielak (P TSR Ashima Wieruszów - Halinów), który zebrał najwięcej punktów.

Nigdy wcześniej w Mińsku nie było tak wielkiej kolarskiej fety. Inauguracja szosowego cyklu Super Prestige przyciągnęła 177 pełnoletnich zawodników z terenu całego kraju. W niedzielę 11 maja o godz. 12:00 przed Aquaparkiem w Mińsku Mazowieckim stanął na starcie honorowym ogólnopolski peleton kolarzy szosowych.

Kolarze mińskiego Klubu V-MAX wyraźnie wchodzą na wyższe obroty.

Skupieni przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji zawodnicy prowadzeni przez Jacka Tomkiewicza, w ostatni majowy "długi weekend" nie mieli czasu na grilowanie i inne przyjemności. Pomimo niskiej temperatury stanęli na starcie rozmaitych wyścigów szosowych.

11.05.2014r w samo południe, przed Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji wiele się będzie działo. Zapowiada się pierwsze w Mińsku tak wielkie święto rowerzystów. Entuzjaści dwóch kółek z całego powiatu mińskiego punktualnie o 11:30 utworzą wielki kolorowy peleton, który w tempie "turystyczno-spacerowym" przejedzie ulicami Mińska Mazowieckiego w kierunku Marianki i Chmielewa.

Dzisiaj na starcie stanęło 15-u zawodników. W wielobarwnym peletonie wzmocnił się nieco kolor czerwony, bowiem KK Cyklon zwiększył nieznacznie liczebność swoich zawodników. Pojedynczy niebieski akcencik to pierwsza obecność "rodzynka" z WKK.

Dzisiaj przez MOSiR-em w Mińsku Mazowieckim zebrało się niespełna 20-u kolarzy. Piękna słoneczna pogoda, choć jeszcze dosyć zimno. Od startu natychmiastowe ataki, szarpane tempo. Widać że stopniowo robi się coraz szybciej.

Początek okresu startowego 2014 dla młodych kolarzy z V-MAX-u zaczął się obiecująco. Okazja do pierwszego sprawdzianu aktualnej formy była legionowska I edycja Merida Mazovia MTB Maraton. Nasze dzieci i młodzież wystartowały na 6-kilometrowym dystansie Hobby oraz 24-kilometrowym dystansie Fit.

Jacek Tomkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
604-631-851Lubią nas:

Sponsorzy

 
 
 

Informacje

Polityka prywatności
Fanpage
Kontakt: 604-631-851
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.