Klub Kolarski V-MAX oraz Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów zapraszają na Super Prestige - Kolarski Klasyk, który odbędzie się w Mrozach 21 czerwca 2015 w niedzielę. Zapraszamy również wszystkich kolarzy i gości na Rowerową RekreAkcję.

Szczegóły poniżej...

Nareszcie dopisała pogoda. Temperatura powietrza była dość wysoka ale "temperatura peletonu" jeszcze wyższa. Na starcie stanęło 25 kolarzy i od początku było jasne, że wymiana ognia nastąpi między coraz mocniejszymi zawodnikami KK Cyklon Sulejówek a mińskim V-MAX-em.

W peletonie ogromna przewaga koloru jaskrawo-zielonego. Pierwsze kółka to kilka nieśmiałych podskoków, ale to chyba na rozgrzewkę. W połowie drugiej rundy nasz zwycięzca z ostatniej edycji Super Prestige w Mińsku Mazowieckim - Mateusz Mikulski, pokazał ile dzisiaj ma "pod nogą" w tym sezonie.

Robi się coraz szybciej co widać po wskazaniach naszych przyrządów pokładowych. Pierwsze dwie rundy to klasyczna przepychanka i ciułanie punktów na lotnych premiach. Od początku bardzo aktywny był Maciek Szulim z "Cyklona" ale bez wsparcia kolegów z klubu został szybko unicestwiony. Wielką robotę wykonał też Janusz Sierhej (V-MAX), który wyraźnie się rozkręca i skutecznie wspiera pracę kolegów z zespołu.

Klub Kolarski V-MAX oraz Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów zapraszają na Super Prestige - Puchar Polski, który odbędzie się w Mińsku Mazowieckim 10 maja 2015 w niedzielę. Zapraszamy również wszystkich kolarzy i gości na Rowerową RekreAkcję.

Szczegóły poniżej...

Na 23.04. przypadało Międzynarodowe Święto "Dzień Konia". Ten fakt przyciągnął do Chmielewa ponad 20 kolarzy, ale owe "święto" najmocniej celebrowali Mateusz i Rafał (V-MAX) oraz Kamil (GSK Horyzont), którzy odjechali od reszty bez problemu. Grupa główna "galopowała" za uciekinierami do samej mety zbierając strzępy punktów na lotnych premiach.

Akcja dnia - mówiąc krótko... Dwójkowa ucieczka Mateusza Mikulskiego i Rafała Sabaka (obaj V-MAX) i było pozamiatane. Reszta grupy walczyła tylko o trzecie miejsce, które zgarnął kolarz z Garwolina - Wojciech Markowski (GSK Horyzont Garwolin).

Przed nami "czwartkowa runda trzecia".

Jacek Tomkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
604-631-851Lubią nas:

Sponsorzy

 
 
 

Informacje

Polityka prywatności
Fanpage
Kontakt: 604-631-851
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.