Pogoda nie do wytrzymanie, nie ma czym oddychać, do tego niezbyt mocny skład to i tempo mizerne. Na finiszach patrzyliśmy na siebie "zapraszającym wzrokiem" a każdy myślał żeby szybko skończyć.
Jacek Tomkiewicz 

Pierwsza potyczka szosowa i pierwsze doświadczenia. Kilka znanych twarzy kolarskich z okolic Mińska (BSA, SMCT..) a taka mieszanka zawsze dodaje pikanterii. Jak na początek było dość zadziornie.

Dnia 26.06.2011 ruszyliśmy z przedsięwzięciem nazywanym umownie "Szybkie czwartki w Mińsku Mazowieckim".
Kolejne spotkania odbywać się będą w każdy czwartek o godzinie 17:40 przy fontannie w Mińsku Mazowieckim. Przejeżdżamy peletonem w kierunku Marianki i Barczącej, gdzie zaczynamy naszą zabawę.

Właśnie mija równy miesiąc od 2-majowego "mińskiego ulicznego ścigania". Ten czas pozwala w pełni na spokojne podsumowanie, oceny i wnioski. Zapewne poza licznymi pochlebnymi ocenami jakie otrzymała impreza, były też opinie krytyczne. Przekonałem się wielokrotnie że przy organizacji tak dużych przedsięwzięć nie sposób spełnić wszystkich oczekiwań obserwatorów.

Przedstawiamy wyniki 12 Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego memoriał Romana Siemińskiego, który odbył sie 2 maja 2011 w Mińsku Mazowieckim.

Zapraszamy także do obejrzenia galerii zdjęć z wyścigu.

Ogółem wystartowało 202 zawodników i zawodniczek.

Prosimy o zapoznanie się z ponizszym uzupełnieniem do regulaminów wyścigów kolarskich, które odbędą się 2 maja 2011r. w Mińsku Mazowieckim.

W ramach bloku imprez kolarskich jakie odbędą się 02.05.2011 r. w Mińsku Mazowieckim, odbędą sie jeszcze dwa wyścigi dla dzieci i młodzieży.

Za pasem maj, a więc sezon rowerowy w pełni ! Bardzo ciasno zrobiło sie na okolicznych szosach i leśnych ścieżkach rowerowych. Coraz więcej ludzi w różnym wieku dostrzega korzyści z czasu aktywnie spędzonego na świeżym powietrzu. Interesująco zapowiada sie najbliższa przyszłość kolarska w Powiecie Mińskim.

Jacek Tomkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
604-631-851Lubią nas:

Sponsorzy

 
 
 

Informacje

Polityka prywatności
Fanpage
Kontakt: 604-631-851
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.