Zapraszamy do Dobrego na Wyścig Kolarski Cross Country, który odbędzie się 14 sierpnia 2011r.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Wyścigu Kolarskiego Cross Country Dobre.

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy w sobotę 30.07.mimo fatalnej pogody, pomogli przy organizacji zawodów kolarskich dla dzieci z Powiatu Mińskiego. Gratuluję odwagi tym którzy odważyli się stanąć na starcie (rachunki za pralnię już przyjmuję). Czapeczki z głów przed chłopakami  z "Rowerowego Mińska"... Ci to wiedzą co znaczy gorący doping !!!
Jacek Tomkiewicz 

Za nami kolejna sprinterska batalia. Tym razem "było wszystko"... Pojedynki jeden na jeden, finisze z grupy a także udana solowa ucieczka zawodnika z Siedlec. Próbujemy eksperymentów - nowa lotna premia tuż za podjazdem wyrywa płuca. I o to właśnie chodzi !!!  Na dodatek młodzież nam się "rozbrykała".
"Niechaj MOC będzie z Wami..." 
Jacek Tomkiewicz

Zapraszamy do Mińska Mazowieckiego na Wyścig Kolarski XC, który odbędzie się 30 lipca 2011r.

Serdecznie zapraszamy do Mińska Mazowieckiego na III Kolarskie Kryterium Uliczne im. F.Rawskiego, które odbędzie się 15 sierpnia 2011r.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem III Kolarskiego Kryterium Ulicznego-Memoriał Feliksa Rawskiego Mińsk Mazowiecki.

Jak dotychczas najmocniejszy skład. Siedlczanie ustawili swój 4-osobowy pociąg z fajną strategią. Z lokalsów mińskich nie było wielu którzy mogli coś zdziałać bez wsparcia. Michał Piechowicz "Wkręceni" i Jacek Tomkiewicz - Dynamo, ratowali honor Mińszczan. Oj, zabolało ! Potrzebne wsparcie...
Jacek Tomkiewicz 

To było do przewidzenia... Fajny skład (dojechali zawodnicy z ATS) no i koniec zabawy ! Dominik Jastrzębski - ATS pokazał jak mamy się bawić i wszyscy musieli wejść na najwyższe obroty. Jedni "łapią nogę" inni mają do myślenia - gdzie ta forma ?
Jacek Tomkiewicz

Jacek Tomkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
604-631-851Lubią nas:

Sponsorzy

 
 
 

Informacje

Polityka prywatności
Fanpage
Kontakt: 604-631-851
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.