Bardzo spokojnie wchodzimy w nowy sezon startowy 2016. Dzisiejszą "Zimową Mazovię MTB" potraktowaliśmy czysto treningowo - baz parcia na wyniki. Mimo to i tak ładnie pokazali się nasi zawodnicy, z których najlepiej wypadł niezawodny Kuba Soszka (III m-ce w kat. na dyst.FIT).

Klub Kolarski V-MAX, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Muzeum Ziemi Mińskiej zapraszają na VII Kolarskie Kryterium Uliczne "Memoriał Feliksa Rawskiego" oraz Ligę Szosową Mazowsza, które odbędą się w Mińsku Mazowieckim 13 września 2015r. Tradycyjnie zapraszamy wszystkich mieszkańców i gości na Rowerową RekreAkcję w formie "rundy honorowej".

To była ostatnia wakacyjna czwartkowa ustawka. Na starcie blisko 30-u zawodników. Wyniki dają wyraźny obraz tego co dzisiaj mamy "pod nogą". Memoriał Feliksa Rawskiego już za dwa tygodnie. Klaruje się sytuacja w klasyfikacji generalnej Szybkich Czwartków i wydaje się, że sytuacja we wszystkich kategoriach jest opanowana przez gospodarzy.

Tego dnia powiało solidnie, więc zawodnicy "wagi piórkowej" musieli skutecznie walczyć o przetrwanie. Po długim lotnym finiszu w Mariance, gdzie przyrządy pokładowe pokazały 62 km/h, odjechała piątka zawodników. Mateusz Mikulski i Jacek Tomkiewicz (obaj V-MAX), Rafał Górak (WKK), Paweł Szulim (Cyklon) i Łukasz Danielak (Ashima)wypracowali ponad minutową przewagę. Ta piątka podzieliła się punktami na lotnych premiach, gdzie rządził niepodzielnie Mateusz Mikulski (v-MAX).

Koncertowy wręcz przebieg wydarzeń z ostatniego weekendu dla Kolarskiego Klubu V-MAX. W sobotę zawodnicy mińskiego klubu wystawili najmocniejszy skład na wyścig z cyklu Super Prestige w Nowosolnej k. Łodzi. Starszą część ekipy dopadła suma nieszczęść "natury rozmaitej", natomiast to co zrobiła nasza Elita przerosło najśmielsze oczekiwania.

Dzisiaj kilkunastoosobowy peleton zadymił jak rozgrzany parowóz. Temperatura i duchota zrobiły swoje. Prąd odcinało w najmniej oczekiwanym momencie.

W składzie powitaliśmy dzisiaj dwóch zawodników Warszawskiego Klubu Kolarskiego, którzy skutecznie nakręcili rywalizację.

Klub Kolarski V-MAX oraz Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów zapraszają na III Kolarski Wyścig Uliczny oraz Ligę Szosową Mazowsza, która odbędzie się w Dębem Wielkim 28 czerwca 2015 w niedzielę. Zapraszamy również wszystkich kolarzy i gości na Rowerową RekreAkcję.

Jacek Tomkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
604-631-851Lubią nas:

Sponsorzy

 
 
 

Informacje

Polityka prywatności
Fanpage
Kontakt: 604-631-851
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.