Sezon kolarski 2011 dobiega końca. Na terenie kraju w miniony weekend przy pięknej pogodzie rozegrano kilka imprez MTB oraz wyścigów szosowych. Właśnie kolarze szosowi z Mazowsza po raz ostatni rywalizowali w okolicy Mińska Mazowieckiego na 56 kilometrowej trasie biegnącej przez Barczącą, Chmielew, Zakole i Mariankę.

Zapraszamy na Wyścig Kolarski Cross Country, który odbędzie się 8 października 2011r w Mińsku Mazowieckim.

25 września 2011 na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie rozegrano prestiżową imprezę kolarską - Mistrzostwa Polski Masters - Kryterium. To wyścig dla zawodników powyżej 30 roku życia.
Jak się było można spodziewać w stolicy pojawili się reprezentanci najsilniejszych ośrodków kolarstwa szosowego z całej Polski.

To było nasze ostatnie czwartkowe spotkanie w sezonie 2011. Chyba wszyscy starali się szybko zakończyć wyścig bo po 18-tej robi się ciemno i zimno. "Najzimniej" tego wieczoru było Krzyśkowi i Jackowi albowiem już na drugiej rundzie odjechali pozostałym i spokojnie dojechali do mety. W pościgu "zaciągali" Zbyszek i Rafał natomiast młodzież jakby bez prądu...  

Zapraszamy na Wyścig szosowy w Mińsku Mazowieckim, który odbędzie się 2 października 2011r.

Za nami jedna z ostatnich edycji "Szybkich Czwartków". Wystartowało kilkunastu zawodników - mieszanka młodości z rutyną. Od początku trochę ślamazarne tempo jakby "etap przyjaźni", ale w końcu stało się...

Tego lata, w Powiecie Mińskim coraz częściej i głośniej mówi się o kolarzach. Mińsk Mazowiecki aż 2-krotnie był gospodarzem dużych szosowych imprez kolarskich z udziałem zawodowców, również tych zagranicznych.
W sierpniu po raz pierwszy grupa ścigantów na rowerach MTB zawitała do Dobrego, gdzie w ramach uroczystości dożynkowych rozegrano zawody z udziałem dziewcząt i chłopców reprezentujących kilka gmin z mińskiego powiatu.

Jacek Tomkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
604-631-851Lubią nas:

Sponsorzy

 
 
 

Informacje

Polityka prywatności
Fanpage
Kontakt: 604-631-851
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.