Zapraszamy na 13 Międzynarodowy Wyścig Kolarski Memoriał Romana Siemińskiego, który odbędzie się 2 maja 2012r. w Mińsku Mazowieckim.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminami 13 Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego memoriał Romana Siemińskiego.

Deszcz nas nie zniechęcił, bo przyjechało aż 21 sztuk.
Chłopaki z ATS Siedlce od początku nieźle nakręcali, a młodzi z V-MAX-u coraz odważniej chodzili na finisze. Jak widać po wynikach opłaciło się...

5 st.C oraz szare niebo nie napawały optymizmem, a mimo to 15-u spragnionych ścigania facetów pojawiło się dzisiaj w umówionym miejscu.
To dopiero początek sezonu, więc umówiliśmy się że będzie kulturalnie i miło, ale... skończyło się jak zwykle. Już przed pierwszą lotną premią było ciasno i wszyscy chcieli coś ugrać.

Zapraszamy na 22 edycje "Szybkich Czwartków", które zaplanowane są na 2012 na pętli "Barcząca".

Uff... Mamy to już za sobą. Nikt nie spadł ze sceny i nikt nie pomylił tekstu piosenki, a przynajmniej nie było tego słychać.

To była tylko kwestia czasu... Wprowadzamy do kolarskiego peletonu nową markę i nową jakość. Młody team z Mińska Mazowieckiego to duży potencjał możliwości, jak i nieposkromiony optymizm. W zespole panuje świetna atmosfera i jest to co najważniejsze - wzajemny szacunek i dużo radości z tego co robimy. Zapewniamy, że wszędzie będzie nas pełno.

W sobotę 8 października 2011 w podmiejskim lesie przy ul. Sportowej 1, zakończyli sezon młodzi kolarze górscy z Powiatu Mińskiego. Reprezentanci Mrozów, Siennicy, Dobrego, Wiśniewa, Jędrzejowa, Mińska Mazowieckiego i Siedlec po raz ostatni w tym roku toczyli zmagania na szybkiej crossowej trasie poprowadzonej leśnymi szlakami, gdzie właśnie zawitała "złota polska jesień".

Jacek Tomkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
604-631-851Lubią nas:

Sponsorzy

 
 
 

Informacje

Polityka prywatności
Fanpage
Kontakt: 604-631-851
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.