W sobotę 9.06.2012 nasi zawodnicy, pełniąc jednocześnie rolę gospodarzy turnieju, wzięli udział w Wyścigu Cross Country organizowanym w ramach Dni Mrozów.

Rezerwat Rudka to wspaniałe miejsce, doskonale znane kolarzom spod znaku MTB. Pętla długości 2.200m, poprowadzona atrakcyjnym, pagórkowatym terenem, zachęcała do ostrej jazdy. Młodzi kolarze, w zależności od wieku, pokonywali ją 1-7 razy.

Zapraszamy na Wyścig Kolarski, który odbędzie się 9 czerwca 2012r. w Mrozach.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Wyścigu Kolarskiego.

Sezon szosowy rozkręcił się na dobre. Za nami pierwsze ważne wyścigi. Niektórzy wyraźnie już "mają nogę", inni "mają mieć"...

Dzisiejszy wyścig zgromadził na starcie 14-u zawodników i wyraźnie pokazał gdzie jest aktualna forma. Powiódł się odjazd Mariusza z ATS oraz Adasia i  Dominika z V-MAX, a za ich plecami kilka bezsilnych grup pościgowych.

Z dniem 1 czerwca 2012 rozpoczyna swoją działalność Szkółka Kolarska V-MAX.

Zajęcia pod kierunkiem trenera Jacka Tomkiewicza będą odbywać się w każdy piątek o godz. 17:30. Miejsce zbiórki - Stadion MOSiR Mińsk Mazowiecki ul. Sportowa 1.

RAWA MAZOWIECKA SUPER PRESTIGE - sobota 26.05.2012 

Wśród szosowej ekipy V-MAX-u w Rawie zabrakło tylko Radka Soszyńskiego, który walczy z chorobą. Michał, Adam, Dominik, Rafał i trener w sobotnie południe stanęli na starcie II Edycji Super Prestige w Rawie Mazowieckiej.

Ten czwartkowy trening miał być ostatnim "przepaleniem" zawodników przed weekendowym ściganiem w Rawie Mazowieckiej i Łodzi.

Zabrakło na starcie Adama Borkowskiego i Dominika Jastrzębskiego, którzy zbierali siły przed sobotą i niedzielą i postanowili odpuścić. Przyjechał za to będący w wybornej formie Łukasz Danielak z BSA ProTour, więc zapowiadało się ciekawie.

Zaledwie 10 st.C o godz. 18-tej w drugiej połowie maja ? Nogawki, rękawki, czapki i rękawiczki z palcami ? Wypada się zatem cieszyć tylko z tego, że przynajmniej było sucho.

Mimo wszystko na starcie stanęło dzisiaj 14 zawodników obojga płci. Po raz pierwszy powitaliśmy w stadzie Agnieszkę i Maćka, którzy zdobyli od razu swoje pierwsze punkty.

Jacek Tomkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
604-631-851Lubią nas:

Sponsorzy

 
 
 

Informacje

Polityka prywatności
Fanpage
Kontakt: 604-631-851
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.