No i jest po wszystkim... Jedni mają powody do euforii, inni do frustracji. Ale właśnie to sprawia, że kolarstwo jest takie fascynujące, zarówno dla samych zawodników, jak i dla publiczności.

Gratulacje dla tych wszystkich, którzy "poszli na całość". Lokata ma drugorzędne znaczenie...

W sobotę 11.08.2012r. w Sokołowie Podlaskim odbył się szosowy wyścig kolarski zaliczany do Super Pucharu Polski - Masters. Ranga imprezy przyciągnęła do Sokołowa całą krajową czołówkę mężczyzn w wieku od 30 lat wzwyż. Na brak silnych rywali nie można było narzekać.

Wreszcie pogoda taka na jaką czekaliśmy...

Prawie 20 osób na starcie dzisiejszego wyścigu, no i ten wszędzie odczuwalny "głód ścigania".

Założony na sobotę i niedzielę plan dla "grupy szosowej" naszego Klubu został wykonany prawie w 100%. Siedmiu naszych chłopaków na luzie przeciągnęło się na 80-kilometrowych wyścigach w Różanie i w Górze Kalwarii. Jedynie Dominik Jarosz, borykający się z kłopotami żołądkowymi, nie nabił wszystkich "kilometrów wyścigowych".

Jaka była przyczyna tej "czwartkowej demolki" ? Miało być spokojnie i pokojowo, tak żeby nie stało się nic złego. Przecież ogłosiliśmy gotowość sportową do drugiej części sezonu. Kilku z nas ściga się dwa dni z rzędu (najbliższa sobota i niedziela) w wyścigach szosowych, więc i na regenerację czasu jest niewiele.

Muzeum Ziemi Mińskiej i Klub Kolarski V-MAX Mińsk Mazowiecki zapraszają na wernisaż poświęcony Feliksowi Rawskiemu - patronowi mińskich kolarzy.

Nasz ostatni niedzielny występ na Kolarskim Kryterium Ulicznym w Wołominie - III Memoriale Stanisława Królaka możemy zaliczyć do udanych. Do euforii jeszcze bardzo daleko, ale wiemy że forma szczytowa jest jeszcze przed nami. Kolarstwo to cierpliwość i rozwaga, więc idziemy do przodu małymi kroczkami.

Jacek Tomkiewicz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
604-631-851Lubią nas:

Sponsorzy

 
 
 

Informacje

Polityka prywatności
Fanpage
Kontakt: 604-631-851
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.